PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95310}

Lokatorzy

5,6 26 465
ocen
5,6 10 1 26465
5,5 6
ocen krytyków
Lokatorzy
powrót do forum serialu Lokatorzy

Poprostu nie bywaly oglądam go od jakiś 4 lat i nie moge przestać, wszystkie odcinki obejrzałam już po 10000 razy i znam je na pamięć tak samo jak ,,sąsiedzi" zreszto wiele jest marzeń, ja mam sporo ale jedne dla którego zrobiłabym wszystko: chcialabym zobaczyć aktorów z serialu ,,lokatorzy" między innymi KRYSIE ZUZIE JACKA i bardzo śmiesznego człowieka PANA STASIA a z ,,sąsiedzi" to oczywście PATI i CEZARY oczywiście lubie ich wszystkich ale oni to moje wyróżnienie❤❤❤❤❤❤❤

ocenił(a) serial na 7
juliakotek11

Ja go oglądam, od 9 lat :D

ocenił(a) serial na 3
juliakotek11

Chyba sobie żartujesz XD Przecież tego gówna się nie dało normalnie oglądać, podobnie jak Sąsiadów. Aktorstwo drewniane na Lesienia się już patrzeć nie dało tak jak w Sąsiadach na Lewińską i Milowicza.
Humor często wymuszony, do tego popisy wokalne Milowicza.

Pablo99_2

To ja tak samo mam z ... Graczykami. 10 lat minęło (pomijając lata pierwotnej emisjii) a oglądam w kółko z drobnymi przerwami i znam każdy odcinek na pamięć.
Lokatorów też bardzo lubię, ale są na 4 miejscu wśród polskich sitcomów (za 13 posterunkiem i Miodowymi latami). Faktycznie też ciężko mi się od nich oderwać. Oglądam już od kilku miesięcy w kółko i ciągle odkrywam coś nowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones