Loki (2021-2023)
Loki: Sezon 2 Loki Sezon 2, Odcinek 6
Odcinek Loki (2021-2023)

Doniosła misja

Glorious Purpose 59m
9,1 1 359
ocen
9,1 10 1 1359
Loki
powrót do forum s2e6

że Loki jest tak genialnym i dobrym serialem. Kiedy w tym samym czasie powstaje taki syf i badziew jak Secret Invasion czy pozostałe filmy/seriale marvela ostatnich lat. JAK??


Mam nadzieję że Loki się jeszcze pojawi i że nie jest to pożegnanie z nim na zawsze czy coś. 

Draco_2511

Tego gówna już się czytać nie da. Wszyscy już chyba kompletnie odlecieli. Marvel w tym roku wypuścił jeden z lepszych swoich filmów- Gotg 3. Loki to genialny serial, który przebija wiele filmów. Z kolei Marvels nie jest wcale takie złe. Czytanie o końcu Marvela, już się naprawdę nudne robi

ocenił(a) serial na 9
d_devil_2

Marvels nie jest takie złe. Wow. Podaj mi chociaż 2 filmy gorsze od tej abominacji i parodii.

ocenił(a) serial na 8
marekdanio

Fantastyczna 4 z 2015 i Catwoman mogą być?

Ksawery_Janowski

Ale to DC ale fakt że kupa. W MCU The Marvela to Uber kupa

ocenił(a) serial na 8
karol_gorski_7140

Nie uwierzę że jest gorsze of Fantastycznej 4 z 2015. Ale dobra to twoja opinia.

marekdanio

1. Thor: Miłość i grom 2.Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu 3. Eternals 4.Ant-Man i Osa: Kwantomania i seriale 1.Tajna inwazja 2.Mecenas She-Hulk 3.Ms. Marvel masz więcej niż 2 gorsze.

ocenił(a) serial na 10
d_devil_2

No ale wszystko najnowsze oprócz GotG - She Hulk, Secret Invasion, Quantumania to był syf. Cała IV i V faza to ciągły spadek jakości pomijając te dwa rodzynki GotG i Loki

andand22

Dokładnie. Może by się jeszcze trafiła jakaś dobra produkcja ale co z tego skoro większość to syf.

d_devil_2

Typie. 1 dobry film na 10 syfów takich jak shehulk, nowy thor, marvels, kwantomania, czarna pantera, strange, morbius, eternals, wdowa, jeszcze można by wymieniać... to uważasz za co? Za początek dobrych czasów marvela?

d_devil_2

Może nie koniec ale ostatnio to była tragedia. 1. Thor: Miłość i grom 2.Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu 3. Eternals 4.Ant-Man i Osa: Kwantomania i seriale 1.Tajna inwazja 2.Mecenas She-Hulk 3.Ms. Marvel. No tyle syfu co wypuścili ostatnio nie było przez poprzednie 10 lat.

ocenił(a) serial na 8
Draco_2511

Bo lokie jest serialem a nie filmem przerobionym na serial

ocenił(a) serial na 10
Draco_2511

No i o to chodzi, że Marvel nie umie w seriale. Loki to wyjątek

andand22

Nie ma to znaczenia. I w to i w to nie umie od dłuższego czasu. Z resztą jak widać ty mówisz że nie umie w seriale a osoba wyżej wprost mówi że marvel umie w seriale.

ocenił(a) serial na 10
Draco_2511

No właśnie przecież osoba wyżej twierdzi to samo co ja, tylko najwyraźniej nie zrozumiałeś o co chodzi. Loki jest dobrym serialem bo każdy odcinek ma własną fabułę z wprowadzeniem, rozwinięciem i końcem. Natomiast większość pozostałych seriali to po prostu długie filmy pocięte na części udające odcinki.

ocenił(a) serial na 8
andand22

Dokładnie tak. Wyjątkami były tylko WandaVision, She-Hulk i Moon Knight, ale były przeciętne lub mierne.

mikmro

WandaVision był bardzo dobry akurat.

ocenił(a) serial na 8
damian788

Nie podobało mi się prowadzenie fabuły i tempo narracji. Dużo wątków pootwieranych, a postać Wandy strasznie się wg mnie zepsuła. Ze spoko postaci do drącej ryja i obrażonej na cały świat baby. Drugi Strange jej nie zrehabilitował.

ocenił(a) serial na 10
Draco_2511

Twórcy wiedzą co robią - gdyby każdy film z MCU wyglądał jak "nawalanka" w Infinty War, to po trzecim filmie nikt już tego by nie oglądał bo wszyscy by twierdzili, że jest to po prostu kolejna bokserska runda. Każdy film jest trochę inny i wprowadza kolejne elementy do uniwersum. Jak je ogarniesz jako tako, to wyjdzie całkiem niezła seria. Zaczynam właśnie Secret Invasion i jak na razie pierwszy odcinek zapowiada się dosyć dobrze.

Marek_filmw

"Twórcy wiedzą co robią"  XDD

ocenił(a) serial na 10
Draco_2511

Najgorszy z najgorszych filmów Marvella zarobił więcej niż najlepsza polska produkcja.

Niedługo wypuszczą ze dwa filmy podsumowujące i znowu zarobią po ponad 1 mld dolarów.

A domorosłym krytykom pozostaje zachwycać się nad Misiem i Alternatywami 4 po raz tysięczny.

ocenił(a) serial na 4
Draco_2511

Nazywanie tego gówna czymś genialnym jest profanacja

piorowy

No tak bo dla ciebie kwantomania pewnie była genialna.

ocenił(a) serial na 4
Draco_2511

Nic co wyszło ostatnio z Marvela nie było dobre oprócz strażników

piorowy

To nie wiem co ty masz za gusta

piorowy

Ja na ostatnich Strażnikach przysypiałem ...

ocenił(a) serial na 4
hornet

Bo w Lokim miałeś akcje

ocenił(a) serial na 9
Draco_2511

Swego czasu myślałem że Loki będzie twarzą sagi multiverse jak Tony Stark czy kapitan ameryka, szkoda że tak nie jest. Zamiast tego więcej jest kapitan marvel i beznadziejnie napisanego Fure'ego

Draco_2511

Są niezliczone warianty lokiego...

ocenił(a) serial na 8
Draco_2511

Był napisany pewnie jeszcze w trakcie Endgame.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones