PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623636}

Longmire

7,3 691
ocen
7,3 10 1 691
Longmire
powrót do forum serialu Longmire

Niezwykły

ocenił(a) serial na 10

Jeden z najlepszych seriali detektywistycznych jakie kiedykolwiek oglądałam. Moim zdaniem przebija nawet True Detective, a to naprawdę coś. Ma niepowtarzalny klimat, indiańskie motywy są ciekawe, a nie tak jak w wielu serialach, kiczowate.
Polecam każdemu

Elanor7

Dziwne, że wcześniej nic nie słyszałem o tym serialu. Zabieram się za pilota. Każdy odcinek jest o czymś innym, czy sezon jakoś tematycznie się rozwija?

ocenił(a) serial na 10
Elanor7

no to narobiłeś mi smaku,zabieram się za Longmire

ocenił(a) serial na 8
Elanor7

Drugi sezon "Detektywów" z pewnością. Do pierwszego ciągle mu brakuje wiele, przede wszystkim widza drażni schemat morderstwa w każdym odcinku (bardzo trywialny w serialach policyjnych). Czy w hrabstwie nie ma żadnych innych przestępstw?

Serial jednak przypadł mi do gustu za klimat małego redneckowego miasta, rozbudowany wątek indiański, męskie charaktery i MUZYKĘ. Jest przyjemnym, niezajmującym "czasoumilaczem" jaki leci w tle w trakcie wykonywania prostych czynności. Pierwszy sezon kupiłem i chcę obejrzeć kolejne, liczę iż nie wystąpi zbyt szybko zmęczenie widza materiałem.

Martin von Carstein

Faktycznie. Oglądam 4-ty odcinek i jak na razie w każdym jest morderstwo.

ocenił(a) serial na 8
Elanor7

Obejrzałam dopiero teraz, i wszystkie sezony poszły za jednym zamachem. Może nie jakieś dzieło sztuki, Vic to potrafiła być momentami irytująca (delikatnie mówiąc); ale mimo to kawał dobrego, wciągającego serialu :)

ocenił(a) serial na 7
Elanor7

Z tym że przebija True Detective to przesada, moim zdaniem daleko mu do niego. Szczerze to nawet bym go do niego nie porównywał bo to inny typ serialu, prędzej prównałbym go do Yellwstone, przy którym też wypada gorzej. Poza tym mimo że jest całkiem niezły, wygląda na troche "tani"serial. Po prostu widać że "szału nie ma" ogladając go, podejżewam że budżet nie był za wysoki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones