Lore: Opowieści niesamowite
powrót do forum 2 sezonu

niestety i jeszcze raz niestety!
dostajemy fabularne mini opowiastki, ponoć oparte na faktach, niestety bez całej obudowy dokumentalnej znanej z pierwszego sezonu, która tworzyła całość i trzymała ją w ryzach i nadawała sens.
zrobiono więc z drugiego sezonu kiepściutki i nic nie znaczący, a potwornie monotematyczny serial( najskuteczniejsi mordercy) z opowiastkami grozy.....
nudno, bzdurnie, a najgorsze , że nie wiadomo po co....

tisoc

Podpisuję się pod tym. Pierwszy sezon był wręcz arcydziełem. Ciekawe, przerażające a momentami mrożące krew w żyłach opowieści, dopełnione świetnym komentarzem lektora. Śmiało mógłbym mu dać 9/10. W drugim sezonie natomiast dostaliśmy fabularne opowieści bez tego co było najlepsze czyli komentarza zbudowanego na faktach. Same opowieści są słabe, nieciekawe a do strasznych to im bardzo daleko. Może dwie, góra trzy opowieści były w miarę ciekawe. Jeśli miałbym to ocenić to dałbym góra 4/10. Wielka szkoda bo bardzo czekałem na drugi sezon, który okazał się wielkim rozczarowaniem. Jeśli kiedykolwiek powstanie 3 sezon to liczę, że wrócą do korzeni.

rafal12322

Dokładnie tak! Zepsuli coś pionierskiego, co dobrze się zapowiadało. Ja nawet nie jestem w stanie ocenić tych dwóch sezonów jedną oceną, bo nie ma sensu wyciągać średniej...

kapibary

zawsze tak jest że 1 sezon wymiata a kolejne to totalna klapa jak w serialu 13 reasons why

Weronka90

no nie zawsze, istnieją chlubne wyjątki np. "Bridgertonowie", "Euforia"

tisoc

I see

Weronka90

that's good

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones