PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598365}

Lou!

7,3 142
oceny
7,3 10 1 142

Lou
powrót do forum serialu Lou!

Komiks a bajka

ocenił(a) serial na 7

Postać Lou jest naprawdę bardzo sympatyczna, ale kiepska animacja + beznadziejny dubbing właściwie psują całą zabawę. Doskonały przykład jak z genialnego komiksu zrobić kaszanę. Daję siedem i to chyba tylko za świetny pierwowzór.

LukaLuka

Mnie się komiks bardzo spodobał i serial też mi się podoba chociaż zgadzam się, że animacja mogła być lepsza. Chociaż dubbing nie jest najgorszy, głos mamuśki Luo bardzo mi się podoba. (tak wiem powtarzam się) Z komiksem Tietuf było dużo gorzej, ale (takie moje osobiste przemyślenie) gdyby zrobić jak w komiksie to odcinki trwały by tylko 3-5 minut.

LordShen

Można to gdzieś w internecie obejrzeć?

ocenił(a) serial na 7
ColdAsYou

Spróbuj na kreskoweczki, kreskowki, bajki online itd. Pewnie jest, trzeba tylko skorzystać z Google

LukaLuka

No właśnie w tym problem, że nie ma nigdzie, umiem korzystać z google, ale dzięki ;)

ocenił(a) serial na 7
LordShen

Czy ja wiem, można byłoby to rozegrać inaczej. Nie raz już przecież adaptowano komiksy na filmy pełnometrażowe chociażby. Faktycznie mamuśka nie jest najgorsza, ale to chyba tylko przez wzgląd na całość postaci, jej mimika (a własciwie jej brak) jest genialna :D

LukaLuka

Mamuśka z tymi schowanymi pod włosami oczkami bardzo mi się podoba i niezła laska z niej :) Lou pełnometrażowa? Czemu nie? To fajny pomysł. Jak to zrobiono z Tituefem. Pełnometrażówka Titeufa bardziej mi się podobała od serialu.

ocenił(a) serial na 8
LukaLuka

A moim zdaniem dubbing jest bardzo porządny i tłumaczenie świetne. No ale to już kwestia gustu... ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones