PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852614}

Love Life

7,0 5 893
oceny
7,0 10 1 5893
7,0 4
oceny krytyków
Love Life
powrót do forum serialu Love Life

Oglądając ten serial, natychmiast naszły mnie skojarzenia z podcastem "Ja i moje przyjaciółki idiotki" Joanny Okuniewskiej. Podobnie jak podcast, serial skupia się na związkach i relacjach międzyludzkich, miłościach i miłostkach wszelkich. Jest to przy tym wizja bardzo współczesna, która unika przejaskrawionych schematów tak bardzo zakorzenionych w gatunku, jakim jest komedia romantyczna.

Wszystkim idiotkom męskim i damskim polecam gorąco sprawdzić ten serial. Odcinki są dosyć krótkie, a całość przystępna. Natomiast tym, którzy serial już zobaczyli i mają kaca, polecam wspomniany wyżej podcast!


ocenił(a) serial na 9
czarnykwadrat

Tym porównaniem do podcastów Aśki to mnie kupiłaś! A już chciałam odpuścić sobie ten serial i szukać czegoś innego.

ocenił(a) serial na 6
czarnykwadrat

No i nawet w najnowszym podcascie „Przyjemności jesieni 21” Asia o nim wspomina i go poleca. Ja od niej w sumie. :)

ocenił(a) serial na 8
xxsan

ja też!

ocenił(a) serial na 8
xxsan

mam wrażenie, że przez to porównanie nawet mi się bardziej podobał 

ocenił(a) serial na 6
xxsan

:Też obejrzałam go ze względu na podcast Asi :) Jednak po jej namowach chyba miałam zbyt wysokie oczekiwania. Nie było źle, ale oczekiwałam czegoś lepszego. Wolę " Idiotki" :)

czarnykwadrat

babskie nudy i dyrdymały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones