PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392310}
5,9 8
ocen
5,9 10 1 8
Love dol: Lovely Idol
powrót do forum serialu Love dol: Lovely Idol

Już po tytule wiemy czego się spodziewać, lecz ta produkcja za bardzo nie słynie z tak jak tu
pisze "Komedii-romantycznej" wręcz powiedziałbym że praktycznie tego nie ma. Są lekkie
przejawy komedii i trochę muzyki. Ogólnie anime składa się z pięknych dziewczyn i menedżera,
więc to będzie głownie widziane w anime oraz napotkane różne problemy do osiągnięcia
sukcesu. Cóż mój głos na Filwebie do tej produkcji jest pierwszy i dałem 8/10, to tak dla
zachęcenia widzów do obejrzenia tej produkcji. To jest na prawdę lekka produkcja praktycznie
nie wybijająca się niczym z tłumu, ale czemuż by nie obejrzeć. Chociaż gdyby się uprzeć to
mamy i taki bardzo rzadki przejaw romansu, a mianowicie mam na myśli coś takiego że widz
dojrzy, że jakaś dziewczyna kimś się interesuje, ale potem akcja toczy się dalej i tyle z romansu
widzieliśmy... Ogólnie dałbym solidne 7/10, ale tak na początek mamy lekko naciągane 8/10
ode mnie. Nie zniechęcam, ani nie polecam tej produkcji, będę neutralny.
Pozdro! I zapraszam do wypowiedzi na temat tej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones