PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570077}

Luck

6,6 1 628
ocen
6,6 10 1 1628
Luck
powrót do forum serialu Luck

jego gra w ostatnim czasie jest po prostu niesamowita, nie wiem czy to efekt wieku czy nie ale strasznie się wczuwa w role . W tym serialu chyba też najlepsza rola w przeciwieństwie do naszej Weroniki mimo epizodycznej roli zagrała jakoś strasznie sztywno i nienaturalnie. Może dostanie szanse zagrania w jakimś większym filmie po tym czego jej życzę ale to co pokazała w tym serialu to słabe jest (no może oprócz ostatnich 15 minut kończących serial :)

Rafal_film_web

Nolte rzeczywiście fajny, choć rola napisana tak sobie, ale wyciska z niej tyle, ile się da (jestem po szóstym odcinku). Poza tym Gambon jeszcze świetny (choć na razie miał ze dwie sceny, ale rewelacyjne). Hoffman też dobry, ale nie powala, może dlatego, że jego rola jest jak na razie mało widowiskowa. :P (Mam nadzieję, że w ostatnich trzech odcinkach się chłop rozkręci :P ) Joan Allen się marnuje. Rosati rozdawała karty! I na razie tyle. Ten Kind jest też niezły. No i Dunn. Reszta z "czwórki" dość bezbarwna moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 10
Davus

Oj tam, cała czwórka jest zajebista! To oni nadają serialowi charakteru :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones