PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570077}

Luck

6,6 1 628
ocen
6,6 10 1 1628
Luck
powrót do forum serialu Luck

Stacja HBO anulowała dalszą produkcję serialu "Luck". W związku ze śmiercią na planie trzeciego konia wyścigowego początkowo zawieszono zdjęcia, by po kilkunastu godzinach oficjalnie anulować całą serię.

Szczegóły tych doniesień na http://showtv.pl/news_item_3326.htm

http://www.facebook.com/pages/ShowTVpl/367784179807

użytkownik usunięty
salmaatache

właśnie to samo miałam napisać. MASAKRA!!! Jak można dopuścić do takich rzeczy i to nie jedne biedne zwierze ale 3!!!

Oni nie zabijali tych koni celowo (jak niejaki Wajda), to były nieszczęśliwe wypadki. Trochę śmieszne to oburzenie większości, zwłaszcza, że w prawdziwych gonitwach i innych zawodach ginie mnóstwo koni. Gdzie wtedy są ci wszyscy obrońcy? Od 2007 zginęło ponad 800 koni na tego typu zawodach i organizacje obrońców praw zwierząt nic z tym nie robią. I nie żeby mi nie było szkoda tych koni, ale nie bądźmy hipokrytami.
Zresztą sądzę, że HBO wykorzystało ten pretekst do anulowania (oglądalnośc drastycznie spadła). Gdyby to był hit to na bank by się jakoś dogadali.
http://www.horsedeathwatch.com/

Mr_Pink____

Dokładnie o tym samym pomyślałem, ciekawe czy nieoficjalnym powodem była właśnie nieciekawa oglądalność.

pumpernikiel_2

Przecież już nawet zamówili 2 sezon, który był już w czasie kręcenia.
Oglądalność była nieciekawa, ale nie na tym opiera się stacja HBO.
Mnóstwo seriali na tej stacji ma niszową widownię, ale dalej utrzymuje się z ramówce ze względu na świetny poziom produkcji.
Np. Treme (teraz 3 sezon, 4 ostatni zamówiony).

eLMaQ666

2 sezon został zamówiony zaraz po pilocie (oglądalnośc była w miarę dobra plus dobre recenzje), HBO liczyło też na ciągły wzrost widowni. Rzeczywistośc była jednak brutalniejsza, serial zaczął osiagac bardzo słabe wyniki (gorsze nawet od Treme), recenzje były bardzo słabe, a serial do tanich nie należy. HBO się pośpieszyło z zamówieniem, to wykorzystali sytuacje i anulowali serial.

użytkownik usunięty
eLMaQ666

Szczególnie Rzym się utrzymał w ramówce ze względu na świetny poziom produkcji.
Choć ogólnie prawda HBO ratuje mnóstwo dobrych serii nie mających masowej widowni ale Rzymu im nie odżałuję.

użytkownik usunięty
Mr_Pink____

a napisałam gdzieś że je zabijali celowo? Nie. Wtedy to byłaby masakra. Serialu nie oglądałam nigdy więc nie wiem nic o oglądalności.

salmaatache

uuu szkoda :/ mi się serial podoba... a konie jak to konie wyścigowe mają ciężkie życie :/,

ocenił(a) serial na 7
pixi222

No szkoda, bo mi też się podoba :/.

salmaatache

wlasnie przeczytalem - szkoda...żal też koni

salmaatache

i że tak powiem ch... bombki strzelił. Jeden z najbardziej obiecujących seriali. Trzy konie padły. A jak PETA każdego roku usypia kilka tysięcy psów i kotów to problemu nie ma.

w gonitwach rocznie giną setka koni. Ale obrońcy praw zwierząt wolą skasować serial, ktory miał właśnie ludziom uświadamiać jak bardzo te zwierzęta są wykorzystywane. Parodia.

keeveek

Pewnie liczyli, że HBO sypnie kasą na te złodziejskie organizacje. Wieloryby, delfiny bestialsko wyławiane, Madagaskar niszczony, lasy tropikalne karczowane itd to w dupie to mają.
Zresztą jak myślicie, co się stanie z resztą "cudem uratowanych" koni z tego serialu?:)

Mr_Pink____

i mam nadzieję, że HBO nie da się zmanipulować tym wariatom z PETA. Zawsze oszołomy ekologiczne muszą się wtrącać tam, gdzie ich nie powinno być :(
Pewnie te konie pójdą na szynkę :P jak miliony innych.... Przecież było nawet w odcinkach widać, jak ciężko pracują konie wyścigowe i umierają, (o tyle dobrze, że są usypiane, a nie trafiają do rzeźni)... Czemu PETA nie czepia się stadnin z wyścigowymi końmi tylko serialu ?! idioci...

salmaatache

Tak słyszałem, kogo obchodzą jakieś zakichane konie i tak by kiedyś zdechły, przynajmniej długo się nie męczyły.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pięknie podsumowanie miłościwych obrońców zwierząt. Przejmuje się zwierzętami, a życzy śmierci człowiekowi.
Gdybym miał taką moc zabrałbym wszystkie środki ze schronisk, fundacji i przeznaczył je na pomoc ludziom. Jak można aż tak przejmować się zwierzętami, kiedy tyle dzieciaków niema co jeść. Ta hollywoodzka propaganda żeby pomagać zwierzętom przybiera poziom absurdu.
Co do tych koni:nie wiem jak Wy, ale gdybym był koniem wolał umrzeć przy kręceniu serialu dla jednego z najlepszych kanałów telewizyjnych niż harować w polu na jakimś odludziu.

ocenił(a) serial na 6
MikeParcero

Panowie wyżej dobrze gadaja, popier**&( totalnie tych "obronców" zwierząt juz, tak samo wszelkich ekologów. U mnie w mieście nie poszerzyli ulicy w centrum ze względu na nietoperze lol...

ocenił(a) serial na 7
simon999x

Sami nie żyjemy na świecie. I nie chodzi o to, że wykorzystujemy zwierzęta, tylko o to, że bezmyślnie wykorzystujemy zwierzęta, i bezmyślnie skazujemy na cierpienie coś, co mogłoby tego uniknąć gdyby nie nasze głupkowate "zachcianki".

kristophos

zwierzęta też skazuja na cierpienie inne dla zachcianki :P vide koty maltretujące myszy zanim je zabiją...

ocenił(a) serial na 7
pixi222

jest różnica pomiędzy instynktem a rozumem ;) Nie da się wszystkiego tłumaczyć ewolucyjnym łańcuchem pokarmowym. I chociaż rzeczywiście tak jest, że od początku istnienia wygrywa silniejszy, albo lepiej przystosowany do środowiska, to jednak zawsze mamy wybór jak postępować - i nie jest to wcale przeciwstawianie się swojej naturze. Pzdr

kristophos

jaki instynkt ? mój kot się bawi myszami, wcale ich nie jedząc :/
poza tym serialu nie można robić, bo konie giną, ale wyścigi konne to już tak ?! hipokryzja i głupota PETY mnie przeraża... zajęli by się ważniejszymi kwestiami, jak np. złagodzenie cierpień zwierzaków w rzeźniach... w wyścigach przynajmniej konie są usypiane :P

ocenił(a) serial na 7
pixi222

Instynkt przetrwania rzecz jasna - Twój kot robi po prostu trening umiejętności ;)

kristophos

no może, ale nie odbierałabym zwierzętom tego, ze też potrafią być złośliwe :p zdaje mi się, że nie tylko człowiek ma takie cechy. Jeśli powszechnie uznajemy, że zwierzaki potrafią kochać to czemu nie być okrutne ? :P

ocenił(a) serial na 7
pixi222

Ja też tego im nie odbieram. I trafnie spostrzegłeś, że są złośliwe. Bo złośliwość to przejawianie siły, dominacja nad innym. Czyli jeśli kot "bawi" się myszką, to jest on być może złośliwy, ale na pewno nie ma tam elementu "zabawności" - czyli, podejrzewam, kot nie odczuwa radości ze "znęcania" się nad myszką.
Ale wracając do głównego wątku, to hipokryzja PETY nie zna granic - z tym się zgadzam. Szkoda tego serialu, bo zaczynał się nieźle rozkręcać. Fajna jest ta komitywa/przyjaźń między Bernstein-em i Gus-em ;)

kristophos

w ogóle Hoffmann ciekawie gra swoją postać :D
mi generalnie bardzo się spodobał wątek Escalnte i Waltera no i śledzę oczywiście Weronikę :P

salmaatache

No przykro mi bardzo że anulowany bo nieźle się ogląda. Problem tylko w tym że na necie wiszą napisy do 5 pierwszych odcinków. Wiecie może gdzie można znaleść napisy do pozostałych odcinków??

yanek75

nie mam pojęcia, ale na kinomaniak tv są z lektorem, poza 8 odc.

ocenił(a) serial na 10
yanek75

Napisy na chwile obecna są dostepne tylko do pierwszych 5 odc., napisy robił józek, ale po decyzji o anulowaniu serialu, zaprzestał dalszej pracy, obecnie z tego co się dowiedziałem na n24, serial przejął adik20 i lada dzien powinny sie pojawic do 6 odc.

jolek_10

Bardzo się cieszę. Dzięki za informację. Chciałbym do końca obejrzeć ten serial zwłaszcza że mi się podobał akurat. Szkoda że anulowali.

ocenił(a) serial na 9
salmaatache

Świetny serial i strasznie szkoda, że anulowali :/
Choć z drugiej strony i koni szkoda...
Trzeba przyznać, że HBO miało twardy orzech do zgryzienia. A co do oglądalności, to akurat w przypadku tej stacji, nie jest ona jedynym wyznacznikiem, czy serial ma zostać, czy nie - na szczęście!

porzyc

Zgadzam się...straszna lipa że anulowano ten serial,dla mnie był dobry,fajnie i z ciekawością się go oglądało. Żal !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones