PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570077}

Luck

6,6 1 628
ocen
6,6 10 1 1628
Luck
powrót do forum serialu Luck

Wystarczyła histeria kilku fanatyków ze swoim irracjonalnym ideolo.Nie do wiary.

ocenił(a) serial na 9
GullyFoyle

Dopiero tak naprawdę się rozkręcał a tu......koniec. Szkoda, fajny film i Dustin. Najlepszy jest jak z pozycji swoich 160 cm patrzy w niebo!

ocenił(a) serial na 10
gollas

potwierdzam jak wyżej.Jak dla mnie najlepszy serial jaki dotąd oglądałem, szkoda a tak sie cieszyłem, że będzie co oglądać ;p

ocenił(a) serial na 10
grac112

organizacja PETA, która zablokowała produkcję LUCK, zabija prawie wszystkie zwierzęta które do nich trafiają: http://www.petakillsanimals.com/
2011 rok: 1992 zwierzęta przyjęte 1911 zabitych. [ dane urzędowe ]
Dużo było o pieskach w śmietnikach, itd.
PATOLOGIA, kolesie są chyba zazdrośni, że to nie im udało się zabić te konie.

ocenił(a) serial na 9
daddys

I to przeprowadzanie żabek na drugą stronę ulicy. Jak pies zagryzie człowieka to nic ale jak człowiek zagryzie psa....

ocenił(a) serial na 9
grac112

Jako kieszonkowy podrywacz też był znakomity.Farina z kozłem czy ekipa Marcusa na grillu...Samo nabycie grilla już było sławetne.A tu końec.

ocenił(a) serial na 9
GullyFoyle

Co do PETA i całego skandalu związanego ze śmiercią koni na planie, nie będę się wypowiadał. Jedno pod czym mogę się podpisać "obiema ręcoma" to tytuł tego tematu. Pierwszy raz spotkałem serial, który byłby zrealizowany w tak spektakularny sposób. Nawet tematyka, która nie jest nazbyt lotna dla przeciętnego odbiorcy, sprawdziła się w stu procentach, nie wspominając już o KAŻDEJ osobie, która w Luck zagrała. Szkoda, szkoda; po stokroć szkoda tak kapitalnego serialu...

ocenił(a) serial na 7
GullyFoyle

Masz racje. Przez to zniszczyli taki fajny serial. Nagle wszystko zaczęło się rozkręcać, a tu wielka afera i koniec. Szkoda, bo bardzo mi przypadł do gustu.

GullyFoyle

To czyli mam sobie odpuścić ten serial ! Jest bez zakończenia ?

Robson8080

chyba tak, bo mieli zamiar dalej kręcić :/ ale warto obejrzeć, bo jest ciekawy, emocjonujące wyścigi i Rosati ma większą rólkę :P

ocenił(a) serial na 6
pixi222

taaa w 9 odcinku szczególnie - na taką rolę czekała całe życie :P
Co do anulowania serialu to protest PETA był tylko pretekstem. W rzeczywistości poszło o raczej słabą oglądalność i kasę. Ponadto były spięcia między producentami wykonawczymi - Michaelem Mannem i Davidem Milchem.

ocenił(a) serial na 6
gagarin77

A co bylo w 9 odcinku? Ja ja widzialam 2 razy i za kazdym razem ten czarny koles ja bzykal:) Niezla rola...nie ma co:) Ale, niech dziewczyna sie rozwija;)

ocenił(a) serial na 9
Robson8080

http://www.youtube.com/watch?v=5odmqzi3pbg&feature=related

ocenił(a) serial na 7
GullyFoyle

Kawałek dobrego kina, PETA zabiła kurę, która znosiła złote jaja.
Przecież wyścigi były tak emocjonujące i widowiskowe, że byłem zdziwiony że taki sport można przedstawić przeciętnemu człowiekowi w taki sposób.
No i Dustin Hoffman w życiowej formie

ocenił(a) serial na 7
GullyFoyle

a ta końcówka obiecywała, że będzie tylko lepiej...
http://notatnikkulturalny.blogspot.com/2012/03/luck-czyli-postaw-na-dobrego-koni a.html

GullyFoyle

A wie może ktoś co było powodem zdjęcia serialu

ocenił(a) serial na 9
maciekb80

Koń.

użytkownik usunięty
GullyFoyle

Czemu nawet napisów nie ma PL od 5 odcinka ?

ocenił(a) serial na 6

Trudno powiedzieć. Może dlatego, że nikt nie przetłumaczył? Ale zawsze ty możesz przetłumaczyć i zrobić własne napisy :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6

I wzajemnie.
Spróbuj to przetłumaczyć na angielski w ramach przygotowań do własnego tłumaczenia :)))

użytkownik usunięty
aklekot

hahah , dobre !

GullyFoyle

Dodałbym, że zbrodnią jest też tłumaczenie HBO na język polski dla tego serialu (napisy oraz tekst lektora, bo się różnią). Jeśli czyta to ktoś z HBO Polska to naprawdę mogę Wam za darmo cały serial przetłumaczyć, bo nomenklaturę końską znam, a angielski też w miarę, a to co na HBO Max wisi nie nadaje się do niczego. To jest porażka dla widza koniarza, ale i zwykłego zjadacza seriali . Serial zasługuje na dobre tłumaczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones