PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402119}
7,3 852
oceny
7,3 10 1 852
Lucky Star
powrót do forum serialu Lucky Star

DNO

ocenił(a) serial na 1

Totalne nieporozumienie! Co to jest?! Cały odcinek gadania o słodyczach?! Bosh... Nawet z torrenta nie ściągać warto

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
Kelu

Nie przesadzaj i nie musisz się od razu rzucać z obelgami. Autor komentarza wyżej nawet nie potraktował Twojej odpowiedzi poważnie. Bajka czy tam anime jest bardzo dziewczyńskie i nie wszystkim się podoba i chwała im za to, mnie osobiście nie przypadło do gustu.
P.S. a to Twoje "GTFO" możesz sobie wsadzić wiesz gdzie.. Do kieszeni.

ocenił(a) serial na 9
dKc

Ciekawy animek.
Dostrzegam tu inspirację filmami Tarantino...

Dobre na odprężenie czymś cięższym.

dKc

To co zobaczyłeś w pierwszym odcinku nie odzwierciedla tego, co dzieje się w kolejnych. Jak dla mnie to bardzo fajne anime i zabawne anime, które potrafi się wyróżnić. Wyjątkowa, miła kreska, humor czasem bezsensowny, ale ciekawy, a całość może zwalić z nóg. Fakt, że część wiedzy skupia się na kulturze Japonii, ale do odcinków z napisami sa przypisy, więc nie ma problemu. Więc moja ocena tego anime jest jak najbardziej pozytywna.

dKc

To anime na pewno nie jest dnem. Powiem więcej - to arcydzieło.

miguel_de_la_jatsurion

Nie oglądałem zadnego odcinka ale oglądałem na youtube kawałki z napisami i śmieszy to tylko kogos kto juz oglądał inne produkcje z typowym "japońskim humorem" mnie to bawiło bo jako taką wiedze o japonii i jej kulturze mam.

użytkownik usunięty
Human_

Trzba być wyrobionym by polubić te dzieło.Tylko dla ludzi którzy maja za
sobą wiele obejrzanych serii.

Jedno z nielicznych anime, do którego wraca się setki razy i nie tylko do konkretnych momentów - jakiś czas temu obejrzałem je ponownie od odcinka pierwszego (tu trzeba niestety zaznaczyć, że jak na początek, który ma zachęcać do zapoznania się z serią, wypada wyjątkowo blado) do ostatniego i znowu wyłapałem ciekawe smaczki (przydaje się lupa, aby odczytywać, jakie mangi czytuje Konata ;)). Niestety wiele osób nie przetrawi cukierkowej wręcz konwencji i nie zdecyduje się obejrzeć przynajmniej drugiego odcinka (też tak początkowo miałem). Błąd. Wielki.

otrychiusz

Popieram. Ja kiedy obejrzałem 3 - 4 odcinki POGANIAŁEM neostrade o więcej mocy do ściągania odcinków. Jednak ja niezbyt znam Raki Suta. Wole Lucky Star. Ale serie polecam w 100%. Jednak tylko 1/3 ludzi wie o czym serial naprawdę jest

fafikozoom

sorki kiedyś myślałem że LS i RS to dwia inne seriale

ocenił(a) serial na 8
dKc

To Anime według mnie "Dnem" nie jest, ale "Arcydziełem" także. Zauważyłem że trochę scen nawołuje do innych Anime, co dawało mi powód do lekkiej zabawy przy oglądaniu, wliczając do tego trochę humoru jaki jest ukazany daję nam produkcję całkiem zabawną, ale szału nie ma... Patrząc na cukierkową grafikę nie przeszkadzała mi, wręcz pozostawia pozytywne wrażenie, ale ciężko było mi się przyzwyczaić, że to są Licealistki i to w ostatniej klasie... Naprawdę trochę nie poważnie to wygląda, ale nie było tak źle. Postacie są barwne pod względem charakteru i co nie które całkiem fajne... Jedyne co może zmęczyć widza to taka ilość tekstu do przeczytania... To jest Anime takie gdzie jadaczka się nie zamyka... Tutaj jest sporo sytuacji typowo życiowych więc na jakiś kosmiczny rozwój sytuacji nie ma co liczyć. Jedno jest pewne to nie jest tytuł do którego jeszcze kiedyś powrócę chyba, że będę mieć amnezję, ale daje taką solidną 8 za tą produkcję. Co niektóre rozważania i rozmowy bohaterek są bezsensowne, więc zamiast takiej ilości tekstu mogli bardziej pomyśleć nad czymś co przyciągnie widza.
To tak krótko podsumowując : Produkcja lekka i dosyć przyjemna w odbiorze, czasami wesoła, ale także potrafi zawalić nudą...
Polecam ten tytuł osobom, które oglądały naprawdę dobre produkcje (względem mnie), a nie chcą przytłaczać się gorszą produkcjami (że tak powiem w śród Anime można znaleźć "perełkę", ale także można trafić na "kamień", który ciężko strawić, czyli ta produkcja według mnie jest coś pomiędzy perełka, a kamieniem. Ale powiem że troszkę bliżej perełki).

dKc

To jest typowe animu dla społecznych odpadków.
Nie tykać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
Jebaniec

Weź wracaj do szafy oceniłeś/a evangeliona na 4 więc w kwestii anime maskuj pyszczek.

ocenił(a) serial na 8
melson903

Po pierwsze. Neon jest zwyczajnie głupi. Taka ocena się mu należy. Według mnie. Po drugie. Moja ocena jest czysto subiektywna. A poza tym komedie oceniam pod względem śmieszności, a poważniejsze pod względem tejże powagi, której nie zauważyłem w evangelionie ani grama. To było tak durne, że aż śmieszne. Nie rozumiem czemu własnie to anime obwołali "ARCYDZIEŁEM". I po trzecie. Nie oceniaj ludzi po tym jak ocenili jakieś tam filmy/seriale, bo to jest jeszcze głupsze. Nie mam Ci tego za złe, ale proszę na przyszłość pomyśl zanim coś napiszesz. Rozumiem, że jesteś zniesmaczony faktem, iż wyższą ocenę wystawiłem anime które jest "przeciętne", ale jak już mówiłem moje oceny są subiektywne. Dziękuję.

ocenił(a) serial na 5
Jebaniec

Nie chcąc cię obrażać nic nie mogę napisać, powiedz po prostu ile masz F? http://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna Rozumiem, że to nie twoja wina jeśli mieścisz się w zakresie F70 to może kiedyś przez intensywne ćwiczenia zrozumiesz. Więc głowa do góry.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
ifckyu

Bardzo mi miło, bracie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
DrinkOfMyLife

Być może.

ocenił(a) serial na 8
dKc

To się czyta recenzje i opisy o czym to jest a potem ściąga. Ty robisz na odwrót i masz w swojej głupocie pretensje do całego świata, lol!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones