PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402119}
7,3 852
oceny
7,3 10 1 852
Lucky Star
powrót do forum serialu Lucky Star

Nigdy nie zrozumiem

ocenił(a) serial na 9

Nigdy nie zrozumiem jak dorośli ludzie mogą oglądać te chińskie bajki.
Przecież te bajeczki są tak infantylne, że aż trudno je oglądać.

ocenił(a) serial na 8
zefir616

Może zamiast gadać głupoty powinieneś zająć się czymś innym? Posprzątaj dom, poczytaj książkę. Masz masę zajęć dla dorosłych, to wchodzisz na filmweba i piszesz jakieś bezużyteczne teksty. BTW, ten serial o którym mowa jest japoński a nie chiński, po drugie to komedia, a więc to co nazywasz infantylnym to chwyt który ma za zadanie rozśmieszać, a po trzecie serial nie jest skierowany do ciebie (tylko do japońskich nastolatek - głównie). Po CH.UJ go więc oglądałeś skoro nie lubisz anime? Po co oglądasz seriale dla dziewczynek? Hahaha!

ocenił(a) serial na 9
Jimbo87

A kto powiedział że oglądałem ten serial w całości? Większość fanów anime zachwala tą bajeczke i twierdzi że jest to "arcydzieło", więc pomyślałem że warto zobaczyć.Srodze jedak się myliłem i już sam opening mnie zniechęcił. A wogule skąd ten pomysł że nie lubie anime? To prawda że niektóre chińskie bajki mnie zniechęcają już od początku, lecz taki naprzykład death note obejżałem z miłą chęcią. Uwielbiam kiedy fani anime bulwersują sę kiedy jest mowa o "chińskich bajkach".

ocenił(a) serial na 8
zefir616

Niektórym się podoba bo "odmóżdża" i relaksuje. Kogo innego śmieszy, bo to komedia. Ogląda się coś jak się ma na to ochotę, jeśli się coś nie podoba to się zmienia kanał lub płytę. Nie rozumiem w czym masz problem. Jak masz tendencję do oglądania "bo znajomi polecili" to się czyta opisy i recenzje, wtedy wiesz z czym masz do czynienia. Jak ktoś uważa że to arcydzieło to nie masz prawa tego komuś zabronić, komunizm się skończył. Intro jest takie jakie jest, bo to produkcja dla dziewczyn. Człowieku.....

zefir616

Pisze się "w ogóle",a nie "wogule".

ocenił(a) serial na 7
paula000

Toż to typowy durny troll z animesub lub innego gównianego forum. Szkoda czasu na odpowiadanie takim kretynom.

zefir616

więc jak może zauważyłeś chińskie bajki też mają swoje gatunki i podgatunki. Na ten temat polecam obejrzeć bakuman'a. właśnie wychodzi 3 sezon.
Mi Lucky Star też nie przypadł do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones