PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559330}

Ludzie Chudego

5,5 6 987
ocen
5,5 10 1 6987
Ludzie Chudego
powrót do forum serialu Ludzie Chudego

serial naprawdę zasługiwałby na wyższą ocenę, gdyby nie te baby histeryczki. ja wiem, że to ma być przerysowane, ale babcia, matka, córka i sąsiadka niesamowicie działają mi na nerwy. zwłaszcza córka, czyli kasia, jej zachowanie jest żałosne - te całe dziecinne podloty do łukasza, niedobrze mi się robi.. i to ciągle, praktycznie w każdym odcinku się do niego mizdrzy.

7/10 ponieważ bardzo mi się podoba gdy na ekranie jest chudy i chłopaki, mogliby przykrócić wątki z tymi chichoczącymi panienkami.

ocenił(a) serial na 7
rejczel

Nie mogli by przykrócić tych wątków, ponieważ w oryginale są one bardzo ważne (owszem polskie aktorki kiepsko grają) ale jak coś umizgi córki Chudego nie pójdą na marne.

lily1991

jeśli faktycznie to ma swój powód, to może trochę łatwiej będzie mi to znieść. jednak i tak mam nadzieję, że łukasz powie jej jasno i wyraźnie, że jej nie chce i albo wróci do sylwii, albo znajdzie sobie inną kobietę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones