PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559330}

Ludzie Chudego

5,5 6 986
ocen
5,5 10 1 6986
Ludzie Chudego
powrót do forum serialu Ludzie Chudego

Jak dla mnie, w porządku. Najlepszy Marian i jego "negocjacje". :)

ocenił(a) serial na 8

Marian jest świetny, najlepsza postać w serialu. Odcinek dobry, znowu mnóstwo pomyłek, źle usłyszanych zdań i zinterpretowanych sytuacji. Mnie cały czas rozbraja to, że nie wiedzą, że obok nich mieszka prostytutka, tylko uważają ją za kogoś innego.

użytkownik usunięty
MoszeUsz

Haha. No tak, ta ich sąsiadka. Ale co jest z tymi bluzgami. W niektórych odcinkach - cenzurowane, a w niektórych - nie. :)

ocenił(a) serial na 8

Wg. mnie tragedi nie było chociaż czegoś mi brakowało najbardziej mnie wnerwiało to dziwne ujęcia kamer

Mnie dziwiła muzyka, nie było tego klimatu chyba co w 1 serii, cały czas ten pisk, ale nie ten który słyszymy podczas akcji, ale taki jakby się dział jakiś dramar, w scenach jak marian wmawia coś temu drugiemu z mieszkania, powinna być ta wesoła muzyczka jak wtedy gdy udawali gejów by adoptować dziecko, a tymczasem w każdej chyba śmiesznej sytuacji, przez muzykę, miało się wrażenie jakby to miał być dramat :/

użytkownik usunięty
magneto_

Mi też brakuje tej muzyki, ona była super. Teraz jakoś inaczej ten serial wygląda.

ocenił(a) serial na 10

Ja czuję dokładnie to samo co magneto_
Odcinek mnie nie powalił - negocjacje Mariana to był chyba jedyny zabawniejszy moment. Dramatyczna muzyka i sposób kręcenia serialu wprawiły mnie w dramatyczny nastrój, a nie tego oczekiwałam, wiedząc jak pierwszy sezon mi się podobał - a wg mnie był świetny.:)
Tak samo sceny z Kasią i Łukaszem nie były już tak zabawne i błyskotliwe. Ogólnie jestem bardzo rozczarowana...

ocenił(a) serial na 8
agnieszka_zio

no dokładnie między Kasią i Łukaszem juz nie było takiem chemii widać jak było wcześniej , mało śmiesznych momentów wogóle miałam wrażenie , że niektórzy aktorzy byli tak sztuczni , że aż straszne. Mam nadzieję , że w dalszych odcinkach to się zmieni , bo to nie ten serial mnie zauroczył co teraz leci , ale ten co był wcześniej . Wczorajszy odcinek ratował jedynie Marian.

kamka_d

Jak dla mnie ten odcinek był słaby dlatego, że zupełnie innym stylu kręcony. W poprzedniej seri wszystko było inne , więcej akcji i nie wiem jak to nazwać co to jest , ale był zupełnie inny od poprzednich bardziej przypominał mi teatr telewizji

ocenił(a) serial na 10
BRILLANTE

Jak dalsze odcinki mają być w takim stylu jak ten 14 to boje się że tylko 1 sezon będzie najlepszym,
w ogóle co to ma być, muzyka, te dziwne ujęcia to już nie to samo.
Dlaczego tak to zepsuli po tak wspaniałym 1 sezonie, czy to wina tego reżysera czy zakaz np. na muzykę ktoś wie co się stało że serial stracił swój urok?

ocenił(a) serial na 8
adamxy

W drugim odcinku będzie też akcja z wyścigami ulicznymi, więc nie stresujmy się zbytnio:)

ocenił(a) serial na 8
BRILLANTE

Masz rację. Sposób kręcenia jest dziwny, taki amatorski. Brak jest muzyczki w tle tak jak to było w poprzednich odcinkach.

ocenił(a) serial na 8

za długo te negocjajcje trwały, można było usnąć przy tym odcinku

ocenił(a) serial na 8
wieho

Błędem jest to iż oni rozbijają jeden odcinek oryginału na dwa u nas i przez to trochę jest to denerwujące , żeby chociaż , był jeden po drugim odcinku to inaczej by się to oglądało

ocenił(a) serial na 9
kamka_d

obejrzalem wlasnie 3 odcinek i znowu nuda- inny klimat

serbinek26

odcinek wczorajszy czyli z 15 września był bardzo śmieszny i dosyć ciekawy, nie taki jak poprzedni , ale się rozkręca :) oby tak dalej trzymam kciuki :) !

BRILLANTE

*"nie taki jak poprzedni" mam na myśli poprzednia seria :)

ocenił(a) serial na 8
BRILLANTE

Wg. mnie trzeci odcinek , był już trochę lepszy od poprzednich w tej serii

ocenił(a) serial na 10
kamka_d

Rozkręca się to dobrze, jednak ta muzyka psuje cały humorzasty klimat serialu gdyby wrócili do poprzedniej było by znacznie lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones