PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559330}

Ludzie Chudego

5,5 6 986
ocen
5,5 10 1 6986
Ludzie Chudego
powrót do forum serialu Ludzie Chudego

Dziś premiera drugiego sezonu, będziecie oglądać?

ocenił(a) serial na 8
fanpolskichseriali

Pewnie zaraz będzie odcinek

fanpolskichseriali

Nie podoba mi się sposób filmowania, bardziej to przypomina teatr telewizji niż serial

użytkownik usunięty
Goat

Mi też. Ten z pierwszego sezonu był dużo lepszy. No i już nie ma tej super muzyczki, która dawała fajny klimat.

ocenił(a) serial na 6

drugi sezon ssie.. :-/

ocenił(a) serial na 8
fanpolskichseriali

Oglądnęłam pierwsze dwa odcinki po pierwszym stwierdziłam dam i m szanse może tylko pierwszy , był taki wnerwiający , ale po dzisiejszym stwierdzam , że zaprzestanę chyba oglądać , bo to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie jak można skopać świetny serial i zrobić z niego takie coś . A już najbardziej mnie rozjuszyło to co zrobili z wątkiem Łukasza i Kasi no po prostu ręce opadają , by jedną z moich ulubionych scen tak skopać. Po tym co obejrzałam to chyba lepiej żeby nie kontynuowali tego wątku , bo juz tak to zniszczyli , że nie widzę sensu , by go kontynuować i do tego to kamerowanie woła o pomstę do nieba. Gdybym miała dziś ocenić serial byłoby to 2/10 , ale z sentymentu do pierwszego sezonu pozostawie ocenę

ocenił(a) serial na 8
fanpolskichseriali

pierwszy sezon był super, w drugim za mało akcji, pomysł na serial super ,aktorzy dobrze dobrani ale w s2 wieje serialem brazylijskim.

ocenił(a) serial na 8
wieho

W których momentach wg, ciebie wieje serialem brazylijskim . Oglądałeś oryginał ?? Jeśli nie radzę się z nią zapoznac , bo to na tym jest to wzorowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones