PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559330}

Ludzie Chudego

5,5 6 986
ocen
5,5 10 1 6986
Ludzie Chudego
powrót do forum serialu Ludzie Chudego

III Sezon

ocenił(a) serial na 8

Czy ktoś ma informacje dot. ewentualnego trzeciego sezonu??

ocenił(a) serial na 3
miq111

Serial zostal zakonczony oficjalnie podali slaba oglądalnośc

kinoman1985

Polsat ma chyba słabych marketingowców, zdejmują każdy serial z anteny i tłumaczą się niską oglądalnością.. Ciekawe jak to robi TVN, że każdy ich serial to HIT!

ocenił(a) serial na 10
Cox_92

Jedyny fajny serial na polsacie a zdejmują... teraz nie mam nawet po co włączać ten kanał

ocenił(a) serial na 9
Krymek

Zgadzam się z Tobą. No ale zawsze można włączyć ''Trudne sprawy'' :)

ocenił(a) serial na 3
Cox_92

TVN to mial moze hity ale wtej jesieni zapendzaj sie Uklad Warwszawski schodzi po pierwszym sezonie i to jest hit tak samo Wszyscy kochaja Romana nie caly sezon .

ocenił(a) serial na 8
kinoman1985

Polsat po prostu przesunął emisję 2. sezonu z niedzieli na czwartek i w ten sposób przegrał z konkurującymi Barwami Szczęścia, Wspólnymi, itp.
No ale szkoda szkoda. 2. sezon był świetny (zwłaszcza finał).

ocenił(a) serial na 10
czlowiekfrank

1 był najlepszy, 2 przez brak muzyczki oraz dawnego sposobu kręcenia stracił klimat serialu komediowego. Po obejrzeniu finału który był naprawdę dobry z miłą chęcią obejrzałbym 3 sezon ale nie w czwartek tylko w niedzielę. Podsumowując pozostaje niedosyt po tak dobrym 1 sezonie i finale 2 drugiego.

ocenił(a) serial na 8
adamxy

Ogólnie 2. sezon się udał, chociaż faktycznie, zmiana muzyki i początek tego sezonu nie były najlepsze, ale później się rozkręciło na dobre.
Btw to może by petycję zrobić, zebrać podpisy i może by się udało? Bo szkoda serialu. Ma potencjał.

ocenił(a) serial na 10
czlowiekfrank

Początek zwłaszcza bo to był szok jak usłyszałem te nową muzyczkę, ale potem no nie powiem bo było kilka fajnych, zabawnych scen jednak muzyczki brakowało.
Czy ja wiem z tą petycją, próbować można w końcu nadzieja umiera ostatnia.

ocenił(a) serial na 8
czlowiekfrank

No tak, ludzie "woleją" m jak miłość i są zadowoleni......

ocenił(a) serial na 9
Cox_92

HIT w cudzysłowiu. Chyba że hitem nazywasz coś takiego jak ..... Brzydula, prosto w serce itd

zubomir

Moim zdaniem wszystkie seriale TVN są badziewiaste i niepotrzebne. Miałem na myśli, to, że TVN w przeciwieństwie do Polsatu nie usuwa seriali z niewiadomych przyczyn i ma o wiele lepszych marketingowców, bo o serialach TVN jest głośno, a o tych Polsatowskich mało kto słyszał. TVN szanuje widza i kończy co zaczął, czego nie można powiedzieć o Polsacie. Nina Terentiew ma zbyt wygórowane ambicje, powinna już dawno odejść do lamusa.

ocenił(a) serial na 8
kinoman1985

Skoro powodem była słaba oglądalność to miejcie pretensje do kretynizmu widzów Polshitu, a nie do _komercyjnej_ stacji. Skoro przeciętny debil woli np. żenujące "Daleko od noszy", to się kręci dla debili.

użytkownik usunięty
miq111

Szkoda, że zdejmują ten serial. Ostatni odcinek rewelacyjny, chciałbym obejrzeć kolejne odcinki...

ocenił(a) serial na 7

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!

Dawać numer do TVNu, POLSATu i TVP2. Bo jak się dowiedziałem, że zdejmują z anteny mój ulubiony serial
to miałem ochotę rozwalić pilotem telewizor!!!

użytkownik usunięty
macius0500

Nawet nie masz pojęcia jak świetnie Cie rozumiem. Ludzie Chudego najlepszy polski serial wyemitowany w ciągu ostatnich 10 lat, zdjęty z anteny. Dlaczego ?
Jak donoszą źródła: z powodu słabej oglądalności. Nie rozumiem tego skoro serial przynosi straty to (podobnie jak choremu) podaje się lekarstwo a zamiast przysłowiowego "antidotum" dobija się go. Jestem rozczarowany nie postawą telewizji Polsat ale także kadrą filmową, że nie podjęli żadnych starań aby wznowić kręcenie serialu.

macius0500

To jest numer do polsatu: tel.:(22) 514 52 50
Chyba ich zabije jak nie będzie naprawdę kontynuacji

miq111

Ten serial wszyscy znajomi oglądali i był naprawdę fajny. Muszą nakręcić 3 serie. Teraz jak się zaczeło rozkręcać to ma się skończyć nie zgadzam się. Proszę o dalszą część. Powinni nakręcić 3 sezon a nie poddawać się.

ocenił(a) serial na 10
DariaTeresa

no jak to nie będzie; <

ocenił(a) serial na 9
x0x0

no kurcze tak się nakręciłem tym finałem, że muszą dać dalej, bo nie wiem czy Łukasz przeżyję, co zrobi Marian związku że jestem bigamistą, i co ze sprawą psychologa. Tak na pewno nie pobiją usuwając fajne seriale, a Hotel już ciągną tyle czasu, może 2 sezony były jeszcze całkiem spoko, ale teraz to są flaki z olejem. Domagam się III sezonu :P

lola9

możesz ogladnać " Los hombres de Paco" i wszytskiego sie dowiesz w o niebo lepszej formie:):

ligiam

Popieram :D

ocenił(a) serial na 5
miq111

Oddać nam "Ludzi chudego" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones