PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559330}

Ludzie Chudego

5,5 6 987
ocen
5,5 10 1 6987
Ludzie Chudego
powrót do forum serialu Ludzie Chudego
użytkownik usunięty
fanpolskichseriali

eee to tak sobie. premierowe odcinki zawsze mają dużą oglądalność, teraz już będzie tylko gorzej ,aż widownia spadnie do 2 mln i serial zniknie z anteny.

fanpolskichseriali

prawie 3 mln ale czego ? włączonych na ten program telewizorów czy liczby ludzi oglądających ( choć tego nie da się ustalić bo np. an jeden telewizor przypada w niektórych domach 4,5 albo więcej osób ). czyli liczba telewizorów z tego wynika. to strasznie duża liczba zważywszy na to że leciała wtedy kolejna edycja tanca z gwiazdami która pewnie miałą wiekszą ogladalnosc czy kabaret w tvp2. co do mnie to serialu nei ogladalem bo juz po reklamach bylo widac ze bedzie kiepski.

tomasz_user

A TzG 4 miliony

Azad

Taniec z gwiazdami 4 miliony??? chyba żarty, dostępność TVN jest taka sobie, chyba ze ktoś ma satelitę. Przypuszczam ze rzeczywista oglądalność nie przekracza 1.5- 2 mln. Albo i i mniej. Jeśli TVN samo utrudnia dostęp (wyłączanie nadajników na ziemnych) to wątpliwe żeby cała dostępność stacji takiej jak TVN raczej niewiele przekraczała owe 4 miliony. Ale oczywiście oni liczą wszystkich abonentów którzy mają z nimi umowy, wliczają także firmy takie jak pensjonaty z gdzie są telewizory z ich satelitą (sam bylem w takim pensjonacie w tym roku gdzie była satelita TVN). Myślę ze oglądalność dowolnej (czy publicznej czy prywatnej ale takiej szerokiej jak Polsat czy TVN) stacji jest wyciągnica z sufitu. Ja od lat się zastanawiam jak mierzą oglądalność i nadal nie wiem. Przecież żaden ankieter nie chodzi po domach i nie sprawdza co mam akurat włączone w TV. Tylko stacje w pełni dostępne na satelicie (a więc nie ze zwykłej anteny) są w stanie oszacować oglądalność na podstawie bezwzględnej liczby możliwych widzów. Ale i to nie jest pewne bo w internie bez problemu można za darmo oglądać rożne (żeby nie powiedzieć wsz\wszystkie) stacje satelitarne. Policzyć nie sposób a jednak to robią i to nie raz z dokładnością do jednej osoby. Jak???

skoczek_narciarski

tak podała strona wirtualnemedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones