PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559330}

Ludzie Chudego

5,5 6 986
ocen
5,5 10 1 6986
Ludzie Chudego
powrót do forum serialu Ludzie Chudego
ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 7
Sebastian_20

Możliwe

ocenił(a) serial na 7
Heroes222

będzie, zdjęcia się podobno już zaczęły. i dobrze, bo w oryginale 2 seria była wg mnie jedną z lepszych!!

ocenił(a) serial na 8
lily1991

Tak w orginale druga , była najlepsza ,a le chciałabym przypomnieć iż w naszej wersji nie było całej pierwszej z orginału tylko połowa , więc to pewnie będzie druga część pierwszej serii

ocenił(a) serial na 7
kamka_d

może chociaż pod koniec naszej drugiej serii "coś" się zacznie

ocenił(a) serial na 8
lily1991

no mam nadzieję , bo aż nie mogę sie tego doczekać , byleby tego wątku nie popsuli . Moim zdaniem ten serial traci przez to m, że niestety na polsacie cały czas są reklamy a odcinki trwają po 40 minut a nie jak w orginale dwa razy dłuzej

ocenił(a) serial na 8
lily1991

właśnie znalazłam na pewnej stronie o tym , że w drugiej serii ma wystąpić niby jakis brat bliźniak Łukasza , i to wygląda na to iż scen z Kasią tak jak w orginale może nie być , podłamałam się , zawiodłam się po tym jak to przeczytałam .

ocenił(a) serial na 3
kamka_d

Bez sensu, bo widziałem tylko pierwszy odcinek, a cały serial to podróbka Los Hombres de Paco, na której to jest licencji. Żywcem wszystko skopiowane, a jak to zazwyczaj z kopiami jest, nie wychodzą najlepiej, ale dla fanów jak najbardziej można kontynuować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones