PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855446}

Lupin

7,2 53 971
ocen
7,2 10 1 53971
5,8 11
ocen krytyków
Lupin
powrót do forum serialu Lupin

Ludzie sie czepiaja ze aktor czarny albo cos tam i tamto zamiast o serialu mowic.
dla mnie serial bardzo dobry na mocne 7 a to ostatnio to zadkosc.
Polecam

ocenił(a) serial na 7
madhuan

Mnie również się podoba. Większość osób tutaj zamiast na serialu skupia się na kolorze skóry aktora.

ocenił(a) serial na 5
Thompson51

Niby kto? Co do serialu, zdjęcia i montaż dobre, fabuła zaś zeswoją niewinną naiwnością na poziomie kina familinego 7+. Nie oznacza to, że nie da się oglądać, ale szare komórki mają kwarantannę

madhuan

może widzą w tym rasizm, że jak czarny to od razu złodziej

wyzimir

i pijak

ocenił(a) serial na 4
madhuan

W serialu jest wiele głupot fabularnych. Kiedy bohater robi jakieś "skoki", "przekręty" to jest to nawet przyjemne w oglądaniu, mimo, że ich prawdopodobieństwo wynosi 0% (jak wejście do i ucieczka z więzienia). Reszta jednak jest słaba.

ocenił(a) serial na 9
MightyPirate

Znasz się chociaż na psychologii, mentalizmie czy chociażby na sleight of hand?

ocenił(a) serial na 6
madhuan

Zaraz, zaraz, krytyki nie było, raczej wymiana uprzejmości :) Tak jak Thompson51 wychwycił wszystko się dzieje we współczesnej Francji, więc mimo kilku niedociągnięć, wygląda to całkiem przyzwoicie, a sam serial jak dotychczas wciąga :) Nie jest to rola życia Omara, ale dobrze się prezentuje, oglądamy dalej :) bez ciśnienia i pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
madhuan

Krytyka? Przede wszystkim za dziury logiczne wielkości oceanu.

madhuan

Ja zdecydowanie krytykuję - nie za to, ze czarny, tylko, że - TEN czarny. Facet wielki jak szafa trzydrzwiowa, z bardzo charakterystyczną twarzą nie nadaje się do tej roli. Ja wiem, ze w filmie czy serialu godzimy się na pewną umowność, ale bez przesady. NIe wiem co musieliby wciągać policjanci, żeby nie widzieć, że cały czas szukają jednej osoby albo żeby choć raz go nie poznać.
Aktor powinien być nijaki, przeciętny pod każdym względem. Czarny? ok, to w ogóle nie jest problem. Ale nie ten, zresztą dobry aktor.

andrkac

Dokładnie, aktor bez dopasowania do roli. Zresztą dziwne, że zgodnie z poprawnością polityczną nie był beduinem, turkiem, arabem czy hindusem. Męczy mnie to strasznie, nawet w nowym sexie w wielkim mieście, który słynął z lgbt dodali "przyjaciółkę" innej rasy bo przecież musi być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones