PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855446}

Lupin

7,2 53 971
ocen
7,2 10 1 53971
5,8 11
ocen krytyków
Lupin
powrót do forum serialu Lupin

Nie rozumiem

ocenił(a) serial na 7

czemu Netflix nie wypuścił serialu w całości. To tylko 10 odcinków.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

A kiedy będą następne?

ocenił(a) serial na 7
ewelina_m

Możliwe, że już w kwietniu. Podobno jeśli serial się spodoba, nie będzie to jedyny sezon.
https://www.bustle.com/entertainment/when-does-lupin-part-2-premiere-netflix

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Podobał się i to bardzo, ale powinni zakończyć na 5 odcinku. Oglądając ten odcinek, myślałam, że to finałowy, a tu zaskoczenie. Według mnie nie ma co na siłę ciągnąć dalej tej historii, niech dobrze zakończą, bo lepszy krótki serial, niż nudny tasiemiec.

ocenił(a) serial na 9
ewelina_m

Tylko historii z Arsene Lupin jest masa

ocenił(a) serial na 10
donixxx

Szczerze mówiąc, to pierwszy raz o nim słyszę, właśnie z tego serialu :)

ocenił(a) serial na 7
ewelina_m

Niedawno wydali dwa tomy z serii, polecam. :)

Kubasek

O czym o kim piszes 2 tomy z serii kogo Arsen Lupin ??

MendezZ

Jesteś cofnięty w rozwoju, czy trollujesz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
ewelina_m

Serio

ewelina_m

Ale przecież główny bohater nie jest Lupinem, tylko się wzoruje na jego książkach

ocenił(a) serial na 7
imartstudio

Dokładnie. A jednak jakby nikt na filmwebowych forach tego nie zrozumiał.

ocenił(a) serial na 7
Thompson51

Ja rozumiem, żeby nie było. :)

ocenił(a) serial na 10
imartstudio

No w sumie tak :)

ewelina_m

Ale ta historia się nie zakończyła. Dla mnie .... szczerze? Raczej sezony maja jakieś zakończenie - Ok No gra o tron urywała się . Sorry dla mnie ten serial jest skreślony.

ocenił(a) serial na 10
eSTe

Znaczy się, ja lubię dobre zakończenia, jak wszyscy żyli razem długo i szczęśliwie i zawsze takiego zakończenia oczekuję :D

ocenił(a) serial na 8
ewelina_m

No i nie mogę się zgodzić z tym że powinien zakończyć się na piątym odcinku. Z odcinka na odcinek historia nabiera tempa, dlaczego więc zatrzymywać rozpędzony pociąg? To byłoby marnotrastwo ;)
To zakończenie to klasyczny 'climax' .

ocenił(a) serial na 10
Mizerykordian

Ale już wszystko zaczęło się układać, byli razem, szczęśliwi, a tu nagle znowu namieszali :D Według mnie nie jest to potrzebne :)

ocenił(a) serial na 8
ewelina_m

[SPOILER] niby co skończyli i co zaczęło się układać, jak dopiero teraz strony konfliktu wytaczają swoje działa? Już pomijam chęć destrukcji imperium Pellegriniego i porwanie syna przez typa od mokrej roboty, ale jest jeszcze zwęszenie tropu przez policjanta oraz kontrofensywa zastraszanego komisarza. Jest multum zależności i relacji, które mogą pójść w rozmaitych kierunkach i różnie rozwinąć postacie. Polecam uważnie oglądać, bo do zakończenia i układania się jeszcze drugie tyle odcinków.

ocenił(a) serial na 10
assassin47

No właśnie gdyby nie te porwanie syna, które pokazali w ostatniej scenie, to można by rzec, że się układało, a tu nagle zwrot akcji. Co jak co, zmylili mnie tymi 5 odcinkami, bo oglądając 5 odcinek, myślałam, że to finałowy.

ocenił(a) serial na 8
ewelina_m

Skutkiem porwania będzie po prostu równorzędny fizycznie pojedynek tajemniczego jegomościa z Assamem. Natomiast nawet bez tego koniec nie miałby sensu, bo wciąż nie poznał całej prawdy o ojcu i nie zemścił się na Pellegrinim. Gdyby też nie został wytropiony przez Youssefa to scenarzyści popełnili by zbrodnię, marnując czas na wątek fascynacji policjanta postacią i lore Lupina. :)

ocenił(a) serial na 8
assassin47

*Assanem

ocenił(a) serial na 10
assassin47

Sądziłam, że trochę prawdy poznał i że pogodził się z tym. Ale może zakończą to w jednym sezonie, chyba że wyjdzie więcej.

ocenił(a) serial na 6
ewelina_m

czy to jest serial proceduralny? w każdym odcinku inna sprawa?

ocenił(a) serial na 10
Dorma

Nie, to jest jedna historia :)

ocenił(a) serial na 7
Dorma

Pierwszy raz zainteresowałam się serialem lecącym gdzieś w tle, oglądanym przez kogoś innego. Polecam, jest pozytywny i uroczy. To historia życia chłopca, któremu ojciec podarował książkę o Arsène Lupin. Akcja dzieje się współcześnie, gdy bohater ma 39 lat, jednak wiele retrospekcji w taki sposób ubarwia opowieść, że dla mnie to co działo się w przeszłości, było najciekawsze.

użytkownik usunięty
ewelina_m

SPOILER

To przerzuć się na filmy skoro dla ciebie 10 odcinków serialu to tasiemiec... Jakiś bogacz niszczy ludziom życie, zleca zabójstwa, Lupin jest na celowniku, historia rodziny dziabnieta, a dla ciebie idealnym zakończeniem byłoby, że dowiedział się kto wrobil jego ojca. Dowiedział się też, że reporterkę zabili. Spoko, można kończyć. To ja nie wiem w takim razie czemu ciągnęli wątek policjanta, który od samego początku złapał trop.

ocenił(a) serial na 10
platyna_2

Spokojnie, uwielbiam seriale i oglądam dużo dłuższe :) Zaskoczyli mnie 5 odcinkami i nastawiłam się na finał i nastawienie swoje zrobiło :)

ewelina_m

Jestem spokojna, po prostu zwróciłam uwagę na to, że to takie trochę nielogiczne było co napisałaś. Pozdrawiam.

ewelina_m

Powinni skończyć na 4 odcinku, bo ten 5 wrzucony jakby na siłę i ciągnął się jak flaki z olejem. Mam nadzieję, że zrobią jeszcze kilka odcinków i zakończą. Wyraźny brak pomysłów w końcowej fazie serialu.

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

Z niecierpliwością czekam na więcej. Serial bardzo mnie wciągnął. Irytują za to komentarze, że głównego bohatera grał czarnoskóry. Co z tego? Mimo kilku niedociągnięć serial jest jednym z lepszych, jakie oglądałam ostatnio na Netflixie.
Czekam na dalsze części!

ocenił(a) serial na 10
ajki

Dokładnie, lubię tego aktora, świetnie zagrał w tym serialu oraz w innych filmach.

ocenił(a) serial na 8
ajki

Właśnie super, że ten aktor, wzbudza sympatię, jest bardzo naturalny, to by był zmarnowany potencjał po "Nietykalnych". Pomijając fakt, że pewnie połowa Francji to osoby czarnoskóre i nikogo już nie powinno to dziwić w XXI wieku.

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

Szczerze mówiąc to najdziwniejsze zakończenie jakie widziałem. Rozumiem że producenci zostawili sobie furtkę na kontynuację ale co w przypadku jeżeli jej nie będzie? Finał 5 odcinka nie odpowiada na zakończenie jakiegokolwiek wątku. Po nim dalej nic nie wiemy co z głównym bohaterem i jego walka o dobre imię ojca...

ocenił(a) serial na 7
gabriel_szczepanski_fw

Raczej będzie. Na teraz "Lupin" to najpopularniejszy serial na polskim Netflixie. Poza tym, nie zawiesiliby historii w połowie. :) Całość to 10 odcinków będzie.

ocenił(a) serial na 7
Kubasek

Nie "raczej" a na pewno, przy ostatnim odcinku na końcu jest info że drugi sezon oficjalnie potwierdzony.

Kubasek

zgadzam sie. Mogli zrobic jakies zakonczenie i pozniej otworzyć- a przerwali serial w połowie bez sensu.

ocenił(a) serial na 8
maciek_aff7

Ale ten podzial 5+5 to zabieg dystrybutora. Serial zostal wyprodukowany jako 10 odcinkow pierwszego sezonu. Tworcy nie urwali wiec tego w polowie.

ocenił(a) serial na 8
z8k

Netflix sprawdził taki model biznesowy na "La casa de papel" i widocznie się sprzedaje. A szkoda, bo uważam, że jeśli dzieło jest gotowe do puszczenia w świat, to powinno zostać wypuszczone w całości. Dzielenie gotowego sezonu serialu na pół, to zbrodnia na sztuce.

ocenił(a) serial na 6
Gumpor

Starsze pokolenie pamięta świetny serial francuski z lat 70  "Arsène Lupin" z uroczą rolą Georges'a Descrières.

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

bo postprodukcja trwa dużo dłużej niż suma dni zdjęciowych i czasem lepiej wypuścić połówkę sezonu zamiast kazać czekać na cały kolejne kilka miesięcy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones