PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855446}

Lupin

7,2 53 898
ocen
7,2 10 1 53898
5,8 11
ocen krytyków
Lupin
powrót do forum serialu Lupin

Pierwsze 2 czy 3 odcinki nawet oglądało się ok (przymykając oko na niektóre naiwne sytuację). Pozostałe to już jazda po całości. Ciężko było obejrzeć do końca. Bardzo dużo bzdur. To taki serial dla prostego widza, żeby za bardzo nie wysilał mózgownicy.

ocenił(a) serial na 7
spy19

"Dla prostego widza" - bardzo lubię to określenie, szczególnie jak potem wejdę na profil takiego inteligetnego widza, który preferuje ambitne kino, nietuzinkowe - po prostu takie, które zaspokoi oczekiwania tak światłego umysłu. W związku z tym na ocenę 10 zasłużyły u niego: Rambo oraz film z Belgiem łamiącym kręgosłupy jedną ręką w roli głównej.

hipisos

Ale o co chodzi? Kto inny jak nie "prosty widz" ma ocenić czy dana produkcja jest dla niego czy nie? Miłośnik artystowskich produkcji nigdy nie zrozumie/doceni takiej dla 'prostego widza'.

ocenił(a) serial na 4
spy19

Mam takie same odczucia. Dwa pierwsze odcinki spoko, takie do obejrzenia na luzie. Pozostałe 3 oglądałem na siłę. Słabizna straszna.

ocenił(a) serial na 1
spy19

To serial w kategorii Bajki na dobranoc. To prawda...nie da się oglądać tego steku bzdur.

spy19

Jestem w stanie strawić bajkowe, naciągane i niedorzeczne wyczyny kolegi Lupina, ale poległam, gdy odkrył "szokującą" prawdę, że jego kosztowną edukację sfinansowała rodzina Pellegrini. No a niby kto miał to zrobić?
Wyrafinowany geniusz a chwilami naiwny tłuk. Zgrzyta.

ocenił(a) serial na 4
spy19

dokladnie 100% prawdy

ocenił(a) serial na 1
spy19

Całkowicie się zgadzam. Zmarnowane kilka godzin życia, bo nigdy nie widziałam czegoś tak, delikatnie mówiąc, słabego. Zupełna kpina z widza, a jeśli miał być to serial, który ogląda się "z przymrużeniem oka" to już lepiej w ogóle zamknąć oczy. Z ocen niestety wnioskuję, że jest to rozrywka na poziomie naszego społeczeństwa.

ocenił(a) serial na 5
aisling_7

Oj, już bez przesady z tym społeczeństwem, wiele osób lubi łatwą/prostą rozrywkę, ja też zachwycam się superbohaterami Marvel-a.
Z drugiej jednak strony od kryminału (nawet przygodowego) oczekuję większego sensu, szczególnie, że francuskie kino zawsze słynęło z dobrej fabuły kryminalnej.
W tym serialu było za dużo naiwności i nierealności, abym mógł go ocenić na więcej niż 5/10 czyli raczej szkoda czasu (i oczu) bo są lepsze produkcje kryminalne z przymrużeniem oka (np. Mentalista czy Castle).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones