Lupin
powrót do forum 1 sezonu

Może to taka konwencja ale ja filmów czy seriali gdzie poszczególne zdarzenia mówiąc kolokwialnie "nie trzymają się kupy" nie oglądam, nawet w baśniach Andersena zdarzenia były lepiej wytłumaczone - już nie chodzi nawet o wiarygodność ale o to by to miało ręce i nogi. Można przyjść z ulicy i wziąć udział w aukcji za 20 czy 60 mln euro? Bez wadium czy gwarancji? TO w zasadzie główny ale kluczowy czynnik, taki że odechciewa się tego oglądać. Pomniejszych jest pełno: a to nikt nie sprawdza ilu sprzątaczy wchodzi do lokalu z towarami za dziesiątki mln euro. Po kradzieży chłopaki jak gdyby nigdy nic przystępują do sprzątania, policja nie sprawdza pomieszczenia, w tym śmietników, nie zbiera odcisków palców, nie sprawdza monitoringu. Kamery można wyłączyć jakimś pierwszym z brzegu przyciskiem (po co taki przycisk w monitorowni???? Przecież takie systemy często buduje się niezależnie żeby strażnicy się nie zmówili ze złodziejami - zwykły ochroniarz nie może wyłączyć kamer bo i po co? A tu guzik jak przycisk ewakuacji albo atomowy. Atomowej głupoty scenarzysty, głupka i leniucha któremu nie chciało się popracować nad podstawowym uzasadnieniem i dopracowaniem żeby to się jako tako trzymało kupy. Dno.

gerth

No ja zwróciłem uwagę na zupełnie inne nieścislosci, a co do wskazanych wyżej. Miał zaproszenie na aukcję, co prawda lewe ale w taki sposób je pokazał że się ochroną nie skumała. Policja często nie sprawdza dokładnie, tym bardziej, że oni byli w sprawie kradzieży, przesłuchali świadków po co mieliby zaglądać do koszy na śmieci? Czy jak policja przyjeżdża na interwencję przeszukuje kosze? Robią to bo mają w procedurze jeżeli jest podejrzenie o posiadanie narkotyków itp. Ten przycisk zabawny, powinien być w innym miejscu, bo to był przycisk zasilania, na szczęście większość osób nie wie gdzie się znajdują:p już nie mówiąc o tym że monitoring ma i do tego zabezpieczenia ale w wielu miejscach tego nie robią z lenistwa bo myślą że wystarczą kamery i ochrona. To może wydawać się nieścisłościami ale jak się coś dzieje to ludzie często glupieja i nie zwracają uwagi na oczywiste rzeczy, tak więc gdybym nie był świadkiem takich zdarzeń to bym przyznał rację ale wiem jak ludzie łatwo dają się ogłupiać szczególnie w sytuacjach niecodziennych

ocenił(a) serial na 2
mariouszek

chętnie przeczytałbym tłumaczenie nieścisłości w reszcie serialu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones