PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695836}

Mój kumpel duch

Binny und der Geist
6,5 609
ocen
6,5 10 1 609
Mój kumpel duch
powrót do forum serialu Mój kumpel duch

Czy Disney Channel zawsze musi dawać na kanał takie badziewne seriale z zagranicy. Najpierw Sroletta z Brazylii, potem Lato w mieście z jakiegoś Afganistanu, a teraz to coś z jakiejś Ukrainy. Polski Disney oszalał. Ciągle wcina jakieś badziewia jak to, a na te stare seriale z Disney Channel Original Series nie ma miejsca. Nawet kreskówki wywalił do Disney XD. A na dodatek jeszcze w marcu dwa seriale z poza USA, a w związku z tym czymś: Ten serial to porażka. Ten główny aktor wygląda jak pedał (ryj ma ochydny). Jak się uśmiałem jak Disney w zapowiedzi powiedział "przystojnym duchem". Myślałem, ze się ze śmiechu zesram.

użytkownik usunięty
Cravlin

a nie przezadzaj , mi póki co się podoba a na te stare seriale Disneya nie ma miejsca bo nie trafiają do dzisiejszych dzieciaków , proste


a tak po zatym ten serial nie jest Ukraiński tylko Niemiecki no chyba że to był sarkazm , jak tak to sorry że się nie zorientowałem

napisałeś, że te stare seriale nie trafiają w gust, a jeżeli chodzi o Czarodzieje z WP czy Nie ma to jak statek to nadal są popularne.

użytkownik usunięty
Cravlin

Chodziło mi o te jeszcze starsze, Nie ma to jak Statek/Hotel nie są aż tak stare to samo tyczy się Czarodzieji

W sumie jak tak dalej pooglądałem ten serial to uznałem że jednak nie jest aż tak dobry, lepsze Liv i Maddie albo właśnie Czarodzieje czy Nie ma to jak Statek/Hotel

jak ja uwielbiałem Czarodziei, ale grunt, że nadal lecą

użytkownik usunięty
Cravlin

No fajny serial to zawszę był, teraz nawet na TV 4 leci

Cravlin

Niektóre nowsze seriale takie jak Powodzenia Charlie (2010-2014) są fajne, ale racja - większość jest beznadziejna.

ocenił(a) serial na 8
Cravlin

Widać że ubaa jesteś nie tylko w słownictwie ale także innych aspektach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones