PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695836}

Mój kumpel duch

Binny und der Geist
6,5 609
ocen
6,5 10 1 609
Mój kumpel duch
powrót do forum serialu Mój kumpel duch

Binny Baumann (Merle Juschka) – odważna, mądra i ciekawa bohaterka serialu. Uwielbia rozwiązywać zagadki i dlatego postanawia pomóc Melchiorowi odkryć jego przeszłość. Binny posiada zegarek kieszonkowy Melchiora, dzięki któremu może zajrzeć do świata duchów. Binny jest także ekologicznie świadoma i krytykuje zanieczyszczenia i niesprawiedliwości.
Melchior von und zu Panke (Johannes Hallervorden) – uroczy, ale trochę narcystyczny duch, który wbrew swojego wieku urodził się w 1900 roku. Po poznaniu Binny, prosi ją o pomoc w odkryciu swojej przeszłości. Pomimo początkowych trudności w współpracy z Binny, Melchior wydaje się być zazdrosny gdy przy niej są inni faceci. Melchior jest także kosmopolityczny i dlatego zachwyca go technologia z XXI wieku.
Wanda Baumann (Katharina Kaali) – kochająca i opiekuńcza matka Binny. Jest optymistką i próbuje przekazać rodzinie tę pozytywną energię. Pracowała jako konserwatorka w muzeum. Podobnie jak córka, jest przeciwna zanieczyszczeniu i niesprawiedliwości.
Ronald Baumann (Steffen Groth) – niewygodny i pełen humoru ojciec Binny. Pracuje jako architekt i nieustannie dokonuje zmian w rodzinnym domu. Uwielbia piłkę nożną. Tak samo jak żona i córka, jest przeciwny zanieczyszczeniu i niesprawiedliwości.
Luca (Eliz Tabea Thrun) – najlepsza przyjaciółka Binny. Dwie przyjaciółki spędzają razem mnóstwo czasu, ale Luca nie wie o tajemnicy Binny i Melchiora.
Hubertus van Horas (Stefan Weinert) – wróg Binny i Melchiora. Jego celem jest zawładnięcie światem, ale potrzebuje do tego wszystkie zegarki kieszonkowe. Nie zatrzyma się przed niczym, by osiągnąć swój cel.
Bodo (Stefan Becker) – asystent Hubertusa. Jest wierny Hubertusowi, ponieważ wspiera go w jego przebiegłych planach. Jednak Bodo ma swoje własne cele, o których Hubertus nie ma pojęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones