Młody Sheldon (2017-2024)
Młody Sheldon: Sezon 7 Młody Sheldon Sezon 7, Odcinek 8
Odcinek Młody Sheldon (2017-2024)

Dozór elektroniczny i plastikowy wychodek

An Ankle Monitor and a Big Plastic Crap House 17m
7,4 55
ocen
7,4 10 1 55
Młody Sheldon
powrót do forum s7e8

Do tej pory oglądałam Młodego Sheldona odcinek za odcinkiem bo dopiero w tym roku zaczęłam, a teraz mam ochotę jajko znieść bo nie ma kolejnego odcinka xD

Paulapaola94

Chyba za tydzień w czwartek. Zauważyłem, że oni wrzucają odcinek np 7 jak w USA emitują 8, więc to i tak dosyć szybko w przypadku tego serialu, bo na wiele innych trzeba czekać prawie rok, jak tam wyemitują wszystkie i dopiero u nas jest po jednym odcinku zaś raz na tydzień. Mnie się czekanie znudziło i zacząłem pobierać od "kolegów piratów". W USA emituje w czwartki więc gdzieś między 7-10 w piątek już można obejrzeć. Ogólnie tak poza tym, nawiązując do serialu. Czy ty też masz teraz tak, że oglądając niby serial o młodym Sheldonie, bardziej cię ciekawią losy innych bohaterów? I ogólnie ten serial sam w sobie pomijając już Sheldona ma taki fajny vibe, proste historie w prostym teksańskim miasteczku, fajnie się to ogląda trochę jak serial friends.

ocenił(a) serial na 8
Paulapaola94

Już jest dostępny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones