PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724137}

Młody papież

The Young Pope
8,1 59 722
oceny
8,1 10 1 59722
8,5 24
oceny krytyków
Młody papież
powrót do forum serialu Młody papież

muzyka

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale serial ma obłędną ścieżkę dźwiękową. Plus jedną gwiazdkę dam za samą muzykę.

Improwizacja16

Nie ma za co ;)

ocenił(a) serial na 8
lo__

Muzyka fantastyczna! Utwór z czołówki mieliśmy chyba przez tydzień zapętlony ;)

lo__

Umarłam ze śmiechu w 5 odcinku kiedy Lenny wybierał szaty żeby pokazać się kardynałom a w tle leciało "Sexy and I know it" Geniuuusz

LoveRockNRoll

Miałem to samo ;)

ocenił(a) serial na 4
lo__

I to jedyny jego plus.... reszta to dno

ocenił(a) serial na 9
lo__

na spoty jest pełna lista utworów: The Young Pope: Official Playlist - Topsify Italia

ocenił(a) serial na 10
lo__

Hejo! Dygresja to właściwie. Max Richter - fragmenty jego utworów przepięknie wykorzystano w serialu.
Richter właśnie gościł w Polsce, odegrał najnowsze kompozycje w studiu radiowej Trójki. Całość retransmitowana będzie w tę sobotę (29.04.2017) o godz. 21 w audycji Piotra Metza "Lista osobista".

ocenił(a) serial na 10
lo__

Ktoś wie co to za utwór S01E02 17min gdy Lenny wyprowadza kangura z klatki?

ocenił(a) serial na 10
lo__

Oglądam wszystko od Paolo Sorrentino. Obejrzałem kilkanaście jego pełnometrażówek i wszystkie mieszczą się u mnie między 7 a 10.
Kocham tego gościa. Zdjęcia i muzyka w każdej ( dosłownie KAŻDEJ) jego produkcji wgniatają w fotel. Każdy jego film się chłonie a nie ogląda. Gorąco polecam inne produkcje Sorrentina.

ocenił(a) serial na 9
lo__

Paolo Sorrentino nierzadko wykorzystuje w swoich produkcjach muzykę Arvo Parta i Davida Langa. Np. w jego oskarowym "Wielkim Pięknie" jest mnóstwo utworów jednego, jak i drugiego. W "Młodości" już sam David Lang jest odpowiedzialny za muzykę w filmie. Warto zwracać uwagę na takie szczegóły, które ukazują skłonności twórcy filmowego do współpracy z konkretnymi osobami, czy to aktorami, czy również innymi ludźmi. I mii osobiście sprawia dziką satysfakcję to, że oglądając nowe dzieło Sorrentina, udaje mi się czasem stwierdzić "oo, toż to Arvo Part!", albo "dam głowę, że ten utwór stworzył David Lang". Dlatego jeśli ktoś szuka muzyki z Młodego papieża, polecam po prostu wyszukać w jutubach Arvo Parta.

ocenił(a) serial na 7
lo__

Kilka kawałków było ok jednak ogólnie odejmuję serialowi 1 gwiazdkę za muzykę, która mogłaby być nieco mniej komercyjna oraz 1 gwiazdkę za bardzo mocne przesłodzenie końcówki sezonu.

lo__

oj ma i świetną elektronikę... Trentemoller i Recondite w e03, a to dopiero początek

ocenił(a) serial na 10
lo__

tak tak! świetnie się ogląda dzięki tej muzyce :)))

lo__

jak w każdym filmie Sorrentino

ocenił(a) serial na 7
lo__

Trafiłem na serial właśnie przez muzykę, która podpowoedziała mi się na Spotify. Utwór Cardinals katuje od kilku dni

ocenił(a) serial na 10
lo__

to fakt. muzyka to jeden z mocnych atutów serialu.

ocenił(a) serial na 9
lo__

I'm sexy and I know it...

ocenił(a) serial na 9
lo__

Jak wszystkie produkcje Sorrentino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones