PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166150}
7,8 670
ocen
7,8 10 1 670
Młodzieńcza miłość
powrót do forum serialu Młodzieńcza miłość

Enamorarte :)

ocenił(a) serial na 10

Zainteresowanych ponowną emisją telci w tv prosze o wpisy!!!!! :) :)
Wiem co mozna zrobić aby znow puscili telcie! :] :)

ocenił(a) serial na 10
myszka_31

ja bym była zainteresowana :] więc co można zrobić?
wpisujcie się jak chcecie jeszcze raz obejrzeć :) ja bym się nawet obiema rękami podpisała :D

myszka_31

Ja również jestem zainteresowana ponowną emisją tej telci ponieważ zaczęłam oglądać ją dopiero od niedawna i mi się bardzo spodobała. Jak wiesz co można zrobić aby puścili ją ponownie to zrób to!! :)

ocenił(a) serial na 10
agusia_buziaczek93

ja tez bym byla oczywiscie zainteresowana bo zaczelam ogladac dopiero od 121 ahh niestety bardzo żaluje bo wydaje sięe suuper :) :( aleco mozna zrobic? myslicie ze po raz 3 puszcza? wydaje mi sie e to nie mozliwe

myszka_31

Siema !! ja tez bym była chetna z moja psiapsiułą czyli macie juz 2 glosy od nas !! zaczełam ogladac to dopiero od 99 odcinka i bardzo mi sie spodobało ! wiec blagam puscie go jeszcze raz!!

ocenił(a) serial na 10
myszka_31

Ja rowniez jestem chetna :) co prawda ogladalam od poczatku :) ale sporo odcinkow przegapilam :( jakby ta telcia leciala jakos godzinke albo pol godzinki wczesniej to juz w ogoel byloby super :) no w kazdym badz razie odemnie masz tez glosik ;) Pozdriowionka dla wszystkich fanek "Młodzieńczej Miłości" :)

ocenił(a) serial na 10
myszka_31

Zapraszam na forum..........i do udziału w ankiecie,jeśli wszystko dobrze pójdzie to uda nam się, i wyemitują serial jeszcze raz, pozdrawiam.papa :)
p.s Potrzeba nam jak najwięcej głosów i opinii.

http://www.mlodzienczamilosc.fora.pl/viewtopic.php?t=2

myszka_31

macie moj glos na tak :) uwielbiam ja ale nie goladalam teraz od poczatku - tylko wtey kiedy szla po raz 1.... chetnie obejrze od oczatku ponownie :D

ocenił(a) serial na 10
myszka_31

hejka :) ja także bym chętnie zobaczyła tą telcie od początku :) :)

ocenił(a) serial na 10
myszka_31

Jestem "Za" tym żeby puścić tę telenowele jeszcze raz, pzdr dla wszystki :*

myszka_31

Ja również jestem zainteresowana kolejna powtórką tego serialu.Tylko nie moge oglądac go w piątki, ponieważ w czasie jego emisji włącza sie pasmo ODRA!!!!!!!!Dlaczego :(

myszka_31

Ja też bym była zainteresowana bo nie oglądałam tego serialiku od początku i z chęcią nadrobiłabym zaległości.Mam nadzieję że na którymś kanale jeszcze kiedyś ją puszczą:-)

ocenił(a) serial na 10
kicia_

Jestem za ale wiecie co ta telcia już drugi raz leci na tv4 i wątpie, że znów ją dadzą a z tego co wiem to jeszcze leciała też na innym kanale. No zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
myszka_31

Zainteresowana...i to bardzo;];];]

świetny filmik...

ocenił(a) serial na 10
myszka_31

Ja też jestem "Za" i to bardzo wielkim ;D bo super serjalito ;P:P a najlepiej jak byłby bez przerw na reklamę ... tak mnie to wkurza ;/ ... Pozdrawiam ... !! " W grupie siła "

myszka_31

Jestem zainteresowanav ponowną emisją:).Jutro juz ostatnio odcinek:(

użytkownik usunięty
myszka_31

hej ja kocham ten serial i ogladałam go juz 2 razy ale mogłabym ogladac go bez konca :D

myszka_31

Ja również jestem chętna uwielbiam tą telenowele. Co prawda trochę się spóźniłam bo oglądałam od połowy serii ale i tak zakochałam się w tym serialu. Mogłabym go oglądać beż końca. Jak dziś oglądałam ostatni odcinek to o mało co nie ryczałam.

myszka_31

TAK! Poproszę o powtórkę serialu :) Niestety nie oglądałam od początku :(
A i tak z ogromną chęcią obejrzę 2. raz i 3. i 4. i 5. i itd... ;P Tak bez końca :)

użytkownik usunięty
myszka_31

też bym obejrzała 3 raz bardzo mi się podobał :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

myszka_31

chciałabym mieć wszystkie odcinki "młodzieńczej miłości" jak to zrobić prosze o kontakt moje gg 7391757

myszka_31

Ja również chciałabym aby kolejny raz wyemitowali serial MŁODZIEŃCZA MIłOŚC

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones