PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166150}
7,8 670
ocen
7,8 10 1 670
Młodzieńcza miłość
powrót do forum serialu Młodzieńcza miłość

Znając życie, fani mnie za to zmieszają z błotem, ale dla mnie ta telenowela jest strasznie 'rozmłemłana' :P Obejrzałam kilka odcinków i trudno się połapać o co chodzi, kiepska fabuła.. Może i ma pare plusów... Np. Carle Peterson (wg. mnie ona jest najlepsza w tym serialu). Przydało by się też troche humoru. Ogólnie to zbyt szybko nudzi. Ale jak wszystko ma swoich fanów ;] No i oczywiście przeciwników :P Pozdrawiam wszystkich ;]

AnneElizabeth

każdy może mieć swoje zdanie ....
i ja też się wypowiem ... otóż dla mnie jest to jedyna telenowela którą dało się oglądać ... a co do tego że nie można się połapać ... trzeba ją oglądać od początku żeby się kapnąć o co chodzi ;) Jest to jedyna telenowela którą się nie rozczarowałam!! Powaga!!
teraz idzie Nie igraj z aniołem na początku zapowiadało się super,a teraz??!! teraz to ja nie mogę na nią patrzeć!! Tam padają takie żałosne teksty na poziomie przedszkolaka....
Oczywiście nie gardzę fanami CCEA ... ja tylko mam swoje zdanie !! :P
pozdro

ocenił(a) serial na 6
sydziuchna

Zgadzam się według mnie 'Młodzieńcza miłość' jest jedną z najlepszych jakie oglądałam i bardzo chętnie obejrzałabym ją jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones