PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800881}

M - Miasto szuka mordercy

M - Eine Stadt sucht einen Mörder
4,9 176
ocen
4,9 10 1 176
M Miasto szuka mordercy
powrót do forum serialu M - Miasto szuka mordercy

Porąbany totalnie ten serial pierwszy odcinek może dawał nadzieję że coś może być ciekawego Ale ogólnie im dalej tym głupio gadali głupio chodzili muzyka do tego jeszcze totalnie nie dopasowana do tego serialu do ostatniego odcinka nie wiadomo kto był mordercą Dlaczego mordercą po co mordował w ogóle totalne nieporozumienie serial jest bardzo słaby koniec końców wychodzi że facet był świrem totalny dziwny serial naprawdę to było tak jak by oglądać jakieś polskie badziewie z połączeniem teatru nuda....
Jak dla mnie ocena 4 /10 ale jak ktoś zacznie go oglądać to niech obejrzy do końca i napiszę swoją opinię...

ocenił(a) serial na 4
xxxfilmen

Chciałam właśnie zacząć, ale po przeczytaniu Twojej opini zniechęciłam się.
Naprawdę jest aż tak słabo? :-/

ocenił(a) serial na 4
Muchomroowka

Potwierdzam. Pierwsze pięć odcinków nawet ok, ale ostatni rozwalił całość na łopatki, a już sąd w kanałach to totalna żenada. Strata czasu, ale głównie przez bzdurny ostatni odcinek.

ocenił(a) serial na 4
tblacha1

To prawda. Jednak się przemogłam i obejrzałam.
Pomysł fajny, klimat mroczny, kilku podejrzanych, pomieszane z poplątanym, ale finał to porażka i żenada w jednym :(

ocenił(a) serial na 3
xxxfilmen

Zgadzam się. Z opisu zapowiadał się ciekawie, pierwszy odcinek nawet zachęcał do dalszego oglądania, a potem tylko słabiutko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones