PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301123}

M.A.S.K.

MASK
6,3 482
oceny
6,3 10 1 482
M.A.S.K.
powrót do forum serialu M.A.S.K.

Fajne :)

ocenił(a) serial na 7

Jak dla mnie to ta seria jest równie kultowa co inne kreskówki z lat 80 i 90 o herosach, że chociażby wspomnę "Transformers", "Wojownicze żółwie ninja", "Motomyszy z Marsa", "Pole position", "Ulisses 31", "Cadillaki i dinozaury", "Chuck Norris i jego karatecy", "Rambo", "G.I. Joe" i inne.

Axel

Ja bym do wymienionych tytułów dorzucił "Visionaries" ("Wizjonersi - Rycerze Światła"), "Jayce and Wheeled Warriors" ("Jayce i gwiezdni wojownicy") oraz "Dungeons and Dragons", że o "Batmanie" i "Spider-manie" nie wspomnę. ;)

"Maski" odkryłem dopiero... na studiach (dzięki jednej koleżance), ale mimo to doceniam tą serię. Takich animowanek się dzisiaj nie robi.

ocenił(a) serial na 7
Rodion_Raskolnikow

Zapomniałem jeszcze o takich klasykach jak "Kapitan Planeta", "Ufozaury", "Iron man" albo "Potwór z bagien". Dużo tego leciało kiedyś w naszej telewizji, ale wszystkich tytułów już nie pamiętam.

Axel

Widzę,że masz podobny gust do mnie,brakuje mi tych anime,które można było kiedyś oglądać,masz może jakieś tytuły zwz? Dodam nowe przygody he-mana,centurions.starcom,szagma i zaginione światy i wiele innych genialnych anime można by wymienić

karolxx

jeszcze można dorzucić Pokemony i Digimony; pamiętam jak na Puls2 puszczali jakiś czas temu Iron man (z lat '90), zakończyli emisję jakieś 2-3 odcinki przed końcem serii; resztę musiałem znaleźć w necie

Axel

To jest jakiś kurde plagiat Transformerów, dziwne że Hasbro dopiero po kilku latach to zauważyło :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones