PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449979}

Mała Brytania w Ameryce

Little Britain USA
7,8 3 321
ocen
7,8 10 1 3321
Mała Brytania w Ameryce
powrót do forum serialu Mała Brytania w Ameryce

to mnie meczy..

ocenił(a) serial na 10

kiedy ruszy 2 seria? w zasadzie nigdzie nie moge znalezc na moje pytanie odpowiedzi , moze wy mnie oswiecicie? :)

użytkownik usunięty
wine_bae

Nie rusza,

Przekleję ze strony littlebritain.pl info:

„Zarówno BBC jak i HBO poprosiły nas o stworzenie nowej serii.
Stwierdziliśmy jednak, że póki jeszcze ludzie nie mają nas dosyć, musimy
zrobić coś innego” - mówi David. To właśnie obawa o to, że kolejne odcinki
mogły by po prostu być m(nie)j śmieszne, zadecydowała o zakończeniu prac
nad drugim sezonem Little Britain USA. „Pora zmienić płytę” - dodaje.

Nie sposób się z Davidem nie zgodzić - ile można ciągnąć ten sam schemat na
skecze? Lepiej niedosyt niż przesyt ;)

ocenił(a) serial na 10

bylem na tej stronie i bylo tez napisane (ja tak w kazdym razie zrozumialem) , ze trwaja prace nad scenariuszem drugiego sezonu i za 4 kwartaly wyjdzie sezon.. a z twojej notki nie wynika, ze skonczyli prace nad 2 sez. i nie zamierzaja robic 3 ? w tym sensie , ze skonczyli nad nim prace i nie zamierzaja robic wiecej..? chyba dalej licze na lud szczescia :)

ocenił(a) serial na 9
wine_bae

Jako admin littlebritain.pl informuję co następuje:
O pracach nad 2 sezonem Little Britain USA mówiło się jeszcze kilka miesięcy temu. Panowie postanowili jednak, że zabierać się jego produkcję (o powodach możecie przeczytać w newsie z 29 lipca br). Z najnowszych informacji wynika, iż jeszcze pod koniec tego roku Matt i David rozpoczynają pracę nad zupełnie nowym sitcomem. Jego premiera zapowiadana jest na drugą połowę przyszłego roku (zapewne pojawi się on zarówno w HBO jak i BBC). Dodatkowo - raczej na pewno powstanie pełnometrażowa wersja serialu. Nie wiadomo jednak kiedy odbędzie się premiera tego filmu (2010/2011?)

To tyle w kwestii "Little Britan cd" ;)

wine_bae

Jako człowiek z przyszłości (2012r) jestem w obowiązku was poinformować, że 2 serii LBA nie będzie :( Panowie stworzą nowy show pt. "Zaprasamy na pokład" gdzie będą wcielać się w pracowników portu lotniczego :) A no i jak tu jakimś cudem udało mi się wrócić w czasie to przestrzegam was, 10 kwietnia 2010roku pańskiego nie jedźcie do Rosji, coś tam się wydarzy, lepiej siedźcie w Polsce :) Pozdrawiam z 2012r :)

użytkownik usunięty
kosciej_99

Rzecz się zwie w oryginale "Come Fly With Me", jest z 2010 roku i nawet była wyświetlana w polskim HBO :)

http://www.filmweb.pl/serial/Come+Fly+With+Me-2010-574247

użytkownik usunięty
kosciej_99

Człowiek z przyszłości - to mnie rozbawiłeś :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones