PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=403051}
6,9 188
ocen
6,9 10 1 188
Ma nyeo yoo heui
powrót do forum serialu Ma-nyeo-yoo-heui

gdyby

użytkownik usunięty

skrócić tę dramę do pięciu odcinków, dałabym nawet 9, a tak tylko 3 :(
początek był świetny, momentami naprawdę zabawny, ale tak około siódmego odcinka wszystko zaczęło się rozmydlać, rozciągać, ślimaczyć itd. Ze względu na brak czasu zrobiłam sobie przerwę i dzisiaj, po miesiącu, dokończyłam...Ufff męczyłam się, żeby dobrnąć do końca. Oj a tak mnie korciło,żeby przeczytać drama recaps na dramabeans! Szkoda niedzieli... :(

cóż coś w tym jest... w późniejszych odcinkach brakuje już Yoo Hee charakteru, a i Moo Ryong (boski Hee Jae) nie zachwyca, mi tu najbardziej podoba się Kim Jeong Hoon w roli Joon Ha

użytkownik usunięty
isamar84

Hej, a gdzie mogę oglądnąć ten serial? I w ogóle gdzie mogę znaleźć inne seriale produkcji Korei Pd. ????

hej , ja mam te filmy ( 8 dysków) , właśnie zamierzałam je sprzedać albo po prostu komuś dać xD

użytkownik usunięty
lilianna2

8 dysków na 16 odcinków? To są chyba CD a nie DVD, prawda? ;)
Hmm, a ile sobie liczysz za to? Jak chcesz, odpowiedz mi proszę tutaj, albo wyślij wiadomość prywatną. Dzięki!

hej , no nie mogę napisać do ciebie prywatną wiadomość więc podaj mi e-mail to do Ciebie napiszę xD ,

użytkownik usunięty
lilianna2

Spróbuj jeszcze raz proszę. Na forum publicznym maila podawać nie chcę, wybacz.

no spoko ale zeby napisac musze napisac 2 recenzje a nie mam czasu , to ty napisz na moj stary e -mail lily166@wp.pl xD

isamar84

Zgadzam się, że drama jest za długa, oglądnęłam ze względu na Kim Jeong Huna właśnie, ale do rzeczy. Pomysł na fabułę niezły jednak faktycznie za długo to trwało. Niemniej jednak jest to jedna z nielicznych koreańskich dram, jakie widziałam, w której to kobieta jest dominantą, przede wszystkim ma przewagę finansową i to mężczyźni są "tymi biednymi". Zazwyczaj jest odwrotnie. Tutaj mamy sytuacje w której to główna bohaterka przejmuje inicjatywę i wokół niej się koncentrujemy. W tej dramie to mężczyzna jest "kopciuszkiem". A to naprawdę rzadkość w kdramach. Główna bohaterka jest spadkobierczynią fortuny, którą wypracował jej ojciec i bardzo chce być przez kogoś kochana (przez osobę, w której jest zadużona, czyli Jeong Huna;) jednak jej powierzchowność odstrasza wszelkich potencjalnych absztyfikantów. Z pomocą przychodzi jej Moo-ryong Chae mający wobec niej dług finansowy. Żeby go spłacić główna bohaterka Yoo-hee Ma zatrudnia go jako gospodynię domową czyli żeby sprzątał, prał, gotował itp. Najlepiej mu wychodzi jednak gotowanie ;) dzięki temu (mam takie wrażenie) Yoo-hee Ma z czasem się w nim zakochuje. Nadmienię, że jego konkurentem jest jej pierwsza miłość Joon-ha Yoo, kolega z uniwersytetu, pracujący w szpitalu. Już raz odrzucił on wyznanie Yoo-hee Ma jednak zmienił zdanie i zaczął się starać o nią. Właśnie tego kolegę gra Kim Jeong Hun znany z "Goong"u jako Jul. Właściwie to też bardziej mi się on podoba od Hee Jae.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones