PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 433
oceny
8,1 10 1 34433
8,5 19
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

Napisy

ocenił(a) serial na 10

Nie rozumiem dlaczego tak długo trzeba czekać na napisy do nowych odcinków w porównaniu np do Suits, Vikings czy Game of Thrones. Smuci mnie to bardzo :(

użytkownik usunięty
wolth

Co tu trudnego do rozumienia? Serialami jak Got czy Suits zajmują się specjalne grupy - przy Suits kadra sięga kilku osób, a 800 sublinii Mad Mena to orzech trudniejszy do zgryzienia niż 500 sublinijek GoT.

ocenił(a) serial na 9

bez jaj, nie ma aż takiej trudności w zrobieniu napisów. Widać, że serial ma (już?) mało fanów. :/

ocenił(a) serial na 10
XanthiQ

Dziś czwartek a napisów wciąż brak :(

ocenił(a) serial na 9
wolth

Napisy widzę, że są, ale musisz szukać do zwykłej wersji. Do 720p nie znajduje, ale tamte pasują do obu wersji.

ocenił(a) serial na 10
XanthiQ

ok dzienkować :)

ocenił(a) serial na 8
wolth

dziekowac *

XanthiQ

Jest mniejsze zainteresowanie serialem, do tego serial opiera się na skomplikowanych dialogach, stąd dłużej to zajmuje i nie ma takiego priorytetu. GoT jara się sporo osób dlatego zwykle o 12:00 w poniedziałek są już napisy. GoT mogę oglądac bez napisów albo z napisami angielskimi, a przy MM mam problem z napisami angielskimi.

XanthiQ

"Bez jaj, nie ma aż takiej trudności w zrobieniu napisów".

Nie ma też aż takiej trudności w nauczeniu się języka angielskiego.

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

Nie bądź taki do przodu, zdarzało mi się robić tłumaczenia. Jak ktoś chce należeć do szeroko pojętej "sceny" to można czegoś wymagać.
A oglądanie z napisami to wygoda. Nie jestem native speakerem (podejrzewam, że Ty też nie), więc nie ukrywam że ciężko zrozumieć 100% dialogów, często szybkiego, równoległego bełkotu kilku postaci.

ocenił(a) serial na 9
XanthiQ

Nie można edytować, dodam jeszcze, że zakładałem zawsze, że ktoś pracuje nad napisami do MM po premierze. Przynajmniej kiedyś tak było (?). Sam mógłbym dodać napisy, ale po co dublować czyjąś pracę? Może się mylę i nikt tego nie tłumaczy.

XanthiQ

Nie mam problemu ze zrozumieniem dialogów przy wsparciu się napisami angielskimi.

ocenił(a) serial na 9
wolth

Zajmuję się tworzeniem napisów do obecnego sezonu i uwierz, że porównania do Gry o Tron lub Wikingów nie mają sensu. Jak już ktoś wyżej napisał, Mad Men jest niezwykle trudny w tłumaczeniu, a linijek tekstu jest znacznie więcej, niż w serialach wymienionych przez Ciebie. Dodatkowo ja nie mam nikogo do pomocy, więc nawet korektą tekstu muszę zajmować się osobiście. Cały proces zajmuje łącznie kilkanaście godzin i po prostu nie ma szans, żebym znalazł tyle wolnego czasu w ciągu jednego dnia.

ocenił(a) serial na 10
Grieves

A można wiedzieć kiedy mniej więcej pojawią się napisy do najnowszego odcinka?

ocenił(a) serial na 9
Madristas

Prawdopodobnie jutro wieczorem.

ocenił(a) serial na 10
Grieves

spoko, dzięki wielkie za pracę. może być nawet tydzień później.

A jeśli ktoś narzeka, to polecam napisy angielskie albo spamowanie grupy ha.tak.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Grieves

Nie chcę poganiać, ale kiedy możemy spodziewać się napisów do 6 odcinka?

ocenił(a) serial na 10
tomaszkowalewski

już są, na i i tv chociażby

ocenił(a) serial na 9
tomaszkowalewski

Wrzuciłem napisy już wczoraj wieczorem.

ocenił(a) serial na 8
Grieves

Dzięki. Sprawdzałem przez Napi i niczego nie znalazło pewnie przez wersję filmu. Dzięki wielkie za napisy!

ocenił(a) serial na 10
Grieves

Potwierdzam, tlumaczylem do jednego odcinka i żeby zrobić je dobrze, tak żeby przekazać grę słów i nawiązania do wydarzeń z tamtych czasów, to trzeba sporo czasu poświęcić... Odpuscilem.

HUtH

Też miałam przelotną przygodę z tłumaczeniem odcinka. Kombinowania jest przy tym co nie miara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones