PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236958}

Magda M.

6,5 43 314
ocen
6,5 10 1 43314
5,8 5
ocen krytyków
Magda M.
powrót do forum serialu Magda M.

...

ocenił(a) serial na 8

Żaden następny serial (czyt. Teraz albo nigdy, Przepis na życie itp) nie powtórzył sukcesu Magdy M.

ocenił(a) serial na 10
Mikimoto_

Zgadzam się z Tobą ;)) Tamten serial miał inny klimat. Może to zasługa aktorów xD

ocenił(a) serial na 9
Mikimoto_

Także podzielam opinię że żaden dotychczasowy serial nie przebił Magdy M , chociaz jak wczesniej napisałam Teraz albo nigdy również był ciekawy

ocenił(a) serial na 7
agatka06

Co racja to racja. Inne seriale też były dobre,ale Magdę M. mogłabym oglądać kilka razy i mi się nie znudzi a kolejne seriale ogląda się raz i już więcej się nie chce.

ocenił(a) serial na 8
Dorota3012

Zgadzam się, nie wiem dlaczego, ale Magda M. była jedyna i niepowtarzalna. Trudno znaleźć drugi taki polski serial, gdzie widz, nie czekał na wtorek z niecierpliwością. Miło się go ogląda nawet teraz :)

ocenił(a) serial na 8
Pecia15

Również się zgodzę. :)

ocenił(a) serial na 8
Pecia15

Dokładnie wtorkowe wieczory wiadomo, że zarezerwowane dla Magdy M. ...niby fabuła prosta, ale serial miał tą świeżość, nie ciągnął się, był przyjemnie lekki :))

Papiszynka

Z niechęcią oglądam te nowe produkcje, nie potrafię ich polubić może dlatego, że po obejrzeniu Magdy M.

ocenił(a) serial na 10
Mikimoto_

Jedyny polski serial który uwielbiam nadal :D Z tych nowych produkcji nic nie oglądam.. Raz na jakiś czas zerknę na Rodzinke.pl czy Przepis na życie.. Ale Magdy nic nie pobije! :D
Brakuje mi tak dobrego serialu :))

Mikimoto_

Na forum Filmwebu można znaleźć tyle samo głosów zachwytu co głosów dezaprobaty jeśli chodzi o Magdę M. Ja tego serialu nie oglądałam bo po pierwszym odcinku strasznie mnie główna bohaterka irytowała. Fabuła serialu jest infantylna i żałosna. A tak całkiem szczerze to wiadome jest że fani serialu choćby nie wiem jak obiektywnie serial był gniotem zawsze będą się nim zachwycali...Ja znam conajmniej 3 tytuły które biją Magdę M. na łeb na szyję...

ocenił(a) serial na 8
espantosa

Jakież to tytuły tych polskich seriali?

Serial miał 3-4.5 mln widzów i dodatkową IV serie wiec wydaje mi sie, że nie był aż takim 'gniotem' a prostota fabuły przyciągneła widzów. Także główni bohaterowie byli odpowiednio dobrani (wg mnie), ale nigdy nie da sie zrobic serialu, który zachwyci i zadowoli 100% ogladajacych. Kazdy ma inne oczekiwania i inne gusta (każdego irytują inne rzeczy)... jak dla mnie serial spełniał bardzo dobrze swoja role.

Papiszynka

No właśnie jest tak jak napisałaś "Każdy ma inne oczekiwania i inne gusta" dla mnie ten serial był tak gówniany że swoją głupotą przebił nawet najsłabsze dla mnie tytuły. Ale jak ci się podoba to twoja sprawa :) Nic mi do tego.

espantosa

obrzucasz błotem serial, chociaż go nie oglądałaś <brawo>.

ocenił(a) serial na 10
Mikimoto_

W 100 % się zgadzam,minęło kilka lat od emisji pierwszego odcinka a ja nadal oglądam w kółko ten serial i nie mam go dość :)

Mikimoto_

Jedynie 39,5 był też dobrym serialem.

ocenił(a) serial na 7
Mikimoto_

Tak, ten serial miał klimat, był romantyczny. I genialnie wykorzystywał różne znane utwory muzyczne, do podkreślenia stanu emocjonalnego bohaterów. Następne seriale nie miały już tej magii. Nie mówiąc już, że o ile tutaj pokazanie bogatego świata pasowało (bo w końcu to prawnicy) to w późniejszych serialach rozwinięto to do niemożliwych wręcz rozmiarów sprawiając, że te seriale były okropnie sztuczne (już nie mówiąc o lokowaniach produktu na siłę).
Mimo wszystko kiedyś TVN robił seriale w których było widać jakiś pomysł (Magda M, Twarzą w twarz, 39 i pół), teraz mamy tylko seriale bez klimatu, które powielają ograne motywy.

ocenił(a) serial na 8
Mikimoto_

Jak sądzę chodzi ci żaden inny wyprodukowany przez tvn , na wspólnej dalej leci i dobrze się ma A Małaszyński był batdzo drętwy w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones