PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658599}
7,8 2 029
ocen
7,8 10 1 2029
Magi: The Labyrinth of Magic
powrót do forum serialu Magi: The Labyrinth of Magic

Prosze o pomoc

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś z was wie kiedy będzie 3 sezon? Czy warto czytać mangę przed wyjściem 3 sezonu, bo końcówka serii mnie zaciekawiła i nie mogę się doczekać co się stanie dalej.

ocenił(a) serial na 10
usagi_akira

Ja gorąco polecam mangę. No ale co do 3 sezonu to niestety nie wiadomo kiedy będzie. Materiał na 3 sezon już jest, bo w mandze aktualne wydarzenia to tak jakby czwarty sezon więc możliwości są dwie: albo czekają aż będzie więcej rozdziałów i wtedy wyprodukują dwa ostatnie sezony (bo w mandze aktualnie jest ostatni arc) albo w ogóle ich nie będzie. Właśnie jak już napisałam manga ma już ostatni arc, a zadaniem anime jest promowanie mangi. Arc jest długi więc jeszcze jakieś prawie 100 chapów przed nami, ale jeżeli będą dłużej zwlekać to co chcą reklamować gdy manga się skończy? Anime 3 sezon powinien zostać zapowiedziany niedługo JEŻELI takowy ma w ogóle powstać. Mam gorącą nadzieję, żę powstanie no bo to moja ulubiona seria, uwielbiam głosy postaci i wgl, ale czytam mangę i naprawdę mówię, że warto. Oczywiście zależy od tego na jakim poziomie jest Twój angielski bo polskie tłumaczenia daleko za wydarzenia z anime nie wybiegają no i jako, że waneko wyda MAGI no to już raczej nie wybiegną więc zostaje po angielsku. Sama manga jest lepsza niż anime, które trochę różni się od mangi. Zakończenie pierwszego sezonu w ogóle zostało zmienione, no a w drugim troszkę powycinano. Ja zaczęłam czytać mangę po końcówce 2 sezonu :D a jako, że mój angielski wtedy to dno (teraz jest trochę lepiej) ograniczałam się do obrazków i wypowiedzi ulubionych postaci xD No ale to co się dzieje w mandze potem to...No warto warto, bo że tak powiem cyrku cuda i nie wiem co jeszcze :D Pozdrawiam i gratuluję dotrwania do końca moich wypocin :3

ocenił(a) serial na 10
Reina24

Ach no i rysunki są śliczne <3 <3 <3

ocenił(a) serial na 7
Reina24

Wielkie dzięki, również pozdrawiam :) zachęciłaś mnie do mangi jeszcze bardziej

ocenił(a) serial na 10
usagi_akira

Więc cieszę się, że mogłam pomóc :D

ocenił(a) serial na 10
Reina24

I serio polecam ;) xDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones