PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658599}
7,8 2 029
ocen
7,8 10 1 2029
Magi: The Labyrinth of Magic
powrót do forum serialu Magi: The Labyrinth of Magic

Dzisiaj skończyłam Magi: The Labirynth of Magic. Mam nadzieję, że druga seria jest równie dobra. To anime dostarczyło mi porządnej dawki śmiechu i różnych emocji. Relaksuje, ale także zmusza do myślenia (a przynajmniej mnie) na temat życia i przeznaczenia. Bohaterowie byli bardzo interesujący, nawet o tych, których nie lubiłam nie mogę powiedzieć by byli nudni.
Uwielbiam anime fantasy czy też przygodowe dlatego na mnie pierwszy sezon Magi wywarł ogromne wrażenie. Gorąco polecam każdemu!

ocenił(a) serial na 8
morgana_lefay_2

Mega polecam mangę, jest ślicznie rysowana i już niestety zbliża się ku końcowi :P nie wiem czy ogólnie czytasz mangę, ale jeśli nie to szczerze polecam. Na dodatek 3 sezonu anime na 99% nie będzie a fabuła jest bardzo ciekawa i naprawdę warto zobaczyć jak to się skończy :d + zobaczysz starszego Alladyna, huhu :D

cambi

No właśnie chciałabym 3 sezon. I może sięgnę po mangę :) Tylko, że moja mama zwykle narzeka, że wydaję pieniądze na głupoty...

ocenił(a) serial na 8
morgana_lefay_2

Ja to w sumie nie kupuję mang tylko online zawsze czytam, a magiego śledzę i co piątek czekam na rawa a potem angielskie tłumaczenie, którego tłumacze ostatnimi czasy nieco się obijają :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones