PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742955}

Magicy

The Magicians
7,0 8 446
ocen
7,0 10 1 8446
Magicy
powrót do forum serialu Magicy

Właśnie skończyłem 4ty sezon magików. Mimo że przez większość odcinków bardzo się nudziłem, a fabuła była przesadzona nawet jak na fantasy to końcówka rozwaliła mnie i nie mogę się z tego otrząsnąć... Serial dla mnie skończył się na śmierci Q. Ta postać była dla mnie tym łącznikiem z widzem, z którym się utorzsamialem. Zwykły człowiek z marzeniami i ograniczeniami. Nigdy nie był bohaterem, chociaż starał się nim być i w końcu zrobił coś czego nigdy nikt nie zapomni. Wielokrotnie poświęcał się dla przyjaciół aż w końcu stało się to co się stało. Magicy bez Quentina będą nijacy. Szkoda że ten rozdział skończył się tak drastycznie. Popłakałem się i przez kilka godzin myślałem o tym co się właśnie stało... Pierwszy serial który w aż takim stopniu mnie sponiewieral... Nie chcę się już tak czuć nigdy...

ocenił(a) serial na 7
Bogdan12398__98B

własnie skończyłem oglądać ostatni odcinek, nie mam nic do dodania- powiem szczerze ostatni raz łzy poleciały po końcowych scenach z szybkich i wściekłych, chociaż nie tak jak tutaj. Kurde masakra pustka tak jak by się serial skończył. O ile się skończył jakaś część siebie.

Bogdan12398__98B

Popieram odczucia. Nawet oglądając serial z lekkością i jak nawet ktoś ginął to wracał itp. I nagle takie rozwiązanie akcji. W ogóle cała ta otoczka była mega wzruszająca i dobrze zagrana. Na pewno zakończenie jakie zapada w pamięć. Czy 5 sezon powstanie? Czy będzie miał sens?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones