PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99826}

Magiczni wojownicy

Slayers
7,9 6 119
ocen
7,9 10 1 6119
Magiczni wojownicy
powrót do forum serialu Magiczni wojownicy

Też przyznam rację że serial był wspaniały i były niezłe sceny komiczne ,dużo zabawnych perypetii .Tylko szkoda że był taki krótki gdyż liczył tylko 78 odcinków a nap: Dragon Ball Z miał prawie 300 odcinków ;(.No cóż lubiłem piosenkę tą początkowa a w ogóle charakterek Liny Inverse i jej wybuchowość zawsze mnie bawiły i miałem ubaw jak wychodziła z siebie przez Gałriego albo innych.Zresztą tam inni też byli śmieszni niezdarna Amelia albo ta cała Martina mniej zabawna była ta zakochana w Gałrim ale tak to też Filia była śmieszna z niej postać .Nie pamiętam już o co tam chodziło ale tego niewidomego co z nim walczyli to mam jeszcze w pamięci ,był tam jeszcze jakiś potwór chyba co Lina z nim walczyła tak to pamiętam tylko że po walce zmienił się jej kolor włosów .No i co tam jeszcze pamiętam że Lina lubiła dużo jeść i miała apetyt jak Songoku z Dragon Ball ;).Kulę boskiego smoka ten atak Liny pamiętam no i jeszcze takiego też z niebieskimi włosami co z nim walczyli ale ten to był w 3 serii dopiero.Ale muszę przyznać że Lina to fajna była jak byłem jeszcze szczylem to się podniecałem nią ;).Szkoda że nie mam mangi w komiksie kurcze chciałbym mieć bo Dragon Balla mam wszystkie tomy a Slayers było chyba tylko 8 tomów .No cóż może kiedyś jeszcze obejrzy się bo wiem że na necie można znaleźć :).Tak więc chętnie bym obejrzał bo bardzo kochałem tą całą Linę ,kurcze nie wiem ale ten jej wybuchowy charakter i zachowanie choleryczki mnie podniecało chociaż to tylko Anime było :(.No cóż obok tej Czarodziejki z księżyca to Slayers miało chociaż dużą dawkę humoru i śmiesznych gagów .

Kinematograf

Na Youtubie można obejrzeć parę odcinków po polsku ( nagrane z TV ), wystarczy wpisać w wyszukiwarkę,, Slayers tv pl ''. Jest ich nieco ponad dwadzieścia, a przynajmniej tyle już obejrzałam :D:D:D:D

Kinematograf

"Ta" Czarodziejka z Księżyca również przepełniona była dużą dawką chumoru i śmiesznych gagów. Czarodziejka była pierwszym anime jakie w życiu obejrzałem, dopiero po niej przyszedł czas na Dragon Ball, Slayers, Soul Hunter, Claymore itd. Muszę jednak przyznać, że to właśnie czarodziejka sprawiła, że "pokochałem" japońske anime i dlatego jestem jej wierny nawet teraz :). Przyznaję, że Slayers był genialny, również uwielbiam piosenkę otwierającą pierwszy sezon, ale mam tak samo odnośnie pozostałych anime, które wymieniłem, dla mnie jest to swojego rodzaju magia, magia, która uzależnia już na zawsze:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones