PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99826}

Magiczni wojownicy

Slayers
7,9 6 119
ocen
7,9 10 1 6119
Magiczni wojownicy
powrót do forum serialu Magiczni wojownicy

Slayers, obok Dragon Balla według mnie jedne z najlepszych japońskich anime. Często porównuje się je z Czarodziejką z księżyca, ale według mnie jest od niej znacznie lepsze, głównie ze względu na bardzo obszerny, stojący na bardzo wysokim poziomie element humorystyczny. Jednak Slayersy posiadają szereg innych zalet, do których zaliczymy min. znakomity i przejmujący klimat, ciekawe i zróżnicowane osobowości głównych bohaterów oraz znakomita grafika, która nawet w XXI wieku, w erze 3D potrafi zachwycić widza efektami specjalnymi, bardzo mocną stroną są również zaklęcia. Jednak dla mnie najlepszą zaletą tego anime jest zdecydowanie fabuła. Dla niektórych może wydać się nudna ponieważ jest bardzo skomplikowana, poważna i została umiejętnie wpleciona pomiędzy humorystyczne sceny. Jest jednak przejmująca i bardzo zastanawiająca.
W tym anime na pożytku dziennym jest wzajemne przeplatanie się scen humorystycznych i bardzo poważnych. Ciężko doszukać się w nim jakichkolwiek wad nic więc dziwnego, że każdy kto obejrzał je w dzieciństwie od razu stawał się jego wielkim fanem.
Obejrzałem jak dotąd 3 części i jak dla mnie najlepszą była 3 cześć następnie druga i pierwsza, co nie zmienia rzeczy, że wszystkie trzy bardzo mi się podobały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones