PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99826}

Magiczni wojownicy

Slayers
7,9 6 118
ocen
7,9 10 1 6118
Magiczni wojownicy
powrót do forum serialu Magiczni wojownicy

Ulubiona postać

ocenił(a) serial na 9

Jaka jest wasza ulubiona postać z Magicznych Wojowników? :D

Moją ulubioną postacią jest Amelia... tylko coś powiedziała albo chciała zrobić to zawsze ją poryli xD Ogólnie fajnie zrobiona komiczna postać.

Zawsze też lubiłem Rezo... genialnie wykreowana postać - mroczna, tajemnicza, zagadkowa

KinoManiack

ja tam kocham Line Inverse nie ma lepszej postaci w Slayersach :P

użytkownik usunięty
burnhotrythmsoul

Ja w Slayersach najbardziej lubię Linę Inverse i Amelię.

KinoManiack

najlepszy jest Gourry! gość powala mnie na kolana! :D

ocenił(a) serial na 10
KinoManiack

Każda postać jest oryginalna xd, a może Xellos i jego "^^"

KinoManiack

Lina, Zelgadiss i Xellos :D

ocenił(a) serial na 9
KinoManiack

Zelgadis i Xellos ;)

ocenił(a) serial na 10
KinoManiack

Lina, Zel i Xellos :)

ocenił(a) serial na 10
KinoManiack

Lina i Xellos xD

ocenił(a) serial na 10
KinoManiack

Zel ;)

ocenił(a) serial na 10
KinoManiack

Amelia jest najbardziej irytującą mnie postacią :) Zelgadis jest boooski :D

KinoManiack

Amelia była najczęściej krytykowaną postacią w anime, nie wiem dlaczego... Pamiętacie jej spotkania z jej ojcem? ,,Tatusiu! Córeczko!'' Haha :) Zelgadis też był świetny, szczególnie kiedy się denerwował.

KinoManiack

Moim faworytem jest Zelgadis ♥. To jego opanowanie i każdy jego wnerw - epickie!!! I zawsze wie, co w danej sytuacji powiedzieć :D. No i oczywiście uwielbiam też pokręcony duet Czarodziejki i Szermierza :D. Slayersi rządzą!!!

ocenił(a) serial na 7
Roszpunka91

Lina i Xellos

użytkownik usunięty
KinoManiack

W 11. odcinku I sezonu Slayersów najbardziej rozśmieszyła scena, gdzie Amelia spotyka Gourry'ego i pyta: "Przepraszam, czy pan przypadkiem nie pracuje w sklepie z kostiumami karnawałowymi?" za tą scenę z tym pytaniem lubię właśnie Amelię

KinoManiack

Val garv. Fajnie napisany antagonista, ostatni czarny smok poszukujący zemsty. I Xellos

ocenił(a) serial na 9
KinoManiack

Zelgadis i Lina.

ocenił(a) serial na 9
zero99

Zmieniam zdanie po zobaczeniu 2,3,4 i 5 sezonu.Teraz moją ulubioną postacią jest Xellos.Dlaczego?To tajemnica.Kto oglądał załapię czemu to napisałem.

KinoManiack

Chyba każdą postać w jakimś stopniu polubiłem, ale najbardziej Amelie i Xellosa. Fajniutka jest, taka ekscentryczna idealistka.

ocenił(a) serial na 10
KinoManiack

A ja bardzo lubię kapłankę Sylphiel ma to coś w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones