PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744868}

Marcella

7,1 8 692
oceny
7,1 10 1 8692
Marcella
powrót do forum serialu Marcella

Nożyczki!!!

ocenił(a) serial na 8

[SPOILER]
Czy ktoś kto obejrzał cały sezon 1 może mi wyjaśnić co się stało z tym gościem co dostał nożyczkami w obojczyk? Czy scenarzyści porzucili ten wątek i przerzucili się na innego gościa robiąc z niego z kolei mordercę? Przecież koleś, który zaatakował tego młodego mężczyznę i oberwał od niego nożyczkami to później przeglądał się w lustrze i się okazało, że to ten co Cullena pilnował...czy coś mi umknęło?

ocenił(a) serial na 8
filmoteka11

Mam tą samą zagwozdkę :D

filmoteka11

No właśnie tego szukałem. Co się z nim stało i co to miało wspólnego z resztą sprawy ?

Druga sprawa czy Marcella kogoś w końcu zabiła? I po co przenosiła to ciało? Przyszła do niej to jeszcze żyła. To co brat ją zabił, a potem nagle ona wyszła zza zasłony zabrała ciało i je zakopała :O ? Gdzie tu jest logika? Ktoś coś wie ?

ocenił(a) serial na 8
ixi24

Hm.. a nie było tak, że odjechała, a w tym czasie miała zanik pamięci, wróciła i okazało się, że blondynka nie żyje, więc ze strachu, że to jej sprawka przeniosła ciało? Marcella zabiła... ale swoje dziecko (wychodzi to w 2 sezonie).

keira

no chyba, że tak. Dzięki za spojler :D

filmoteka11

O ile dobrze zrozumiałam to Henry dostał nożyczkami w obojczyk. Rana po nożyczkach na lewym obojczyku jest widoczna w ostatnim odcinku pierwszego sezonu, kiedy Marcella założyła mu plastikowy worek na głowę i później, podczas przesłuchania kiedy pokazuje innym ranę po ugryzieniu na jego szyi. Chociaż na dwoje babka wróżyła bo w pierwszych odcinkach widzieliśmy też identyczną na obojczyku piekarza, u którego pracował Peter Cullen (ja jednak uznałam to za zmyłkę).

ocenił(a) serial na 7
OhMySweetFreya

To nie rana po pożyczkach,a po zębach May..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones