Maria Antonina
powrót do forum 1 sezonu

Mam wrażenie, że w 2 h filmie Coppoli z 2006 dostajemy więcej smaczków + wspaniała oprawa audio-wizualna na bardzo wysokim poziomie, raczej nie do przeskoczenia. Dlatego często wracam do tego filmu. Oglądając serial czułam się znudzona, niektóre wątki rozwleczone. Aczkolwiek początek (może tak do 3/4 odc) bardzo mi się podobały. Końcówka dłuży się... Serial dobry. Jako "coś w tle" ok. Szkoda, bo początek był obiecujący.

ocenił(a) serial na 4
Fanaberiaa

A dla mnie słaby na poziomie scenariusza. W zasadzie od wyjazdu Madame du Barry nie ma też już żadnego napięcia. Ta postać i ta aktorka wnosiła wiele, a nasza bohaterka, chociaż bezdyskusyjnie przepiękna, nie ma charyzmy. Sam scenariusz również pod względem fabularnym nie oferuje nic specjalnego, ani w sensie intrygi, ani zainteresowania historią. Nie jestem też fanem filmu, ale tam jednak było czuć bardziej pomysł na zabawę konwencją, mimo niedostatków scenariusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones