PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493528}

Maria Holic

6,6 451
ocen
6,6 10 1 451
Maria Holic
powrót do forum serialu Maria Holic

Druga seria?

ocenił(a) serial na 10

Ciekawi mnie czy będzie druga seria? (Jakaś kontynuacja?) Po w końcu ostatni epizod - 12 kończy się no tak jak by troszkę nie jasne z tym naszyjnikiem. A poza tym zawsze może być ten 3 rok ostatni rok Kanako w szkole. A wy co myślicie? A może coś na ten temat wiecie?

ocenił(a) serial na 10
Misiya

ja mam ogromna nadzieję na kontynuację. i wierzę w to, że Kanako będzie z Mariem(?) czy tam Marią płci męskiej :)

Misiya

Kolejne anime, które wyprodukowano za wcześnie. Manga liczy sobie nieco ponad 3 tomiki, przez co było mnóstwo zapychaczy i zero fabuły. Myślę, że za jakiś czas może pojawić się seria 2, bo zostawiono mega luźne zakończenie. (jakie zakończenie...)

ocenił(a) serial na 7
Misiya

dobrze by było, gdyby zrobili kontynuację. To anime jest świetne, pomimo iż nie przepadam za yuri :D

ocenił(a) serial na 10
Misiya

Kolejna seria będzie jeśli manga wyjdzie:) Mam 1,2 i 3 tom. Niedawno podobno wyszedł 4. A serial składa się z epizodów z 3tomów, więc musicie niestety poczekać z rok na drugą serię...

ocenił(a) serial na 7
Asynastra

No ja czekam na kontynuacje bo jeśli skończą na tym odcinku to niestety wyżej niż 7 nie dam ;p
"Mariem"? jak od Mario a może Marian? :) fajnie by było znać jego imię...
Pomimo iż to nie mój styl pośmiałem się i to nie raz idiotyzm jest rażący ale w tym przypadku cholernie śmieszny :)
Żalem byłoby zakończenie tak obiecującego się anime

ocenił(a) serial na 8
SaoSin

kolejny tom już się pojawił i prawdopodobnie w 2011 zobaczymy już drugą serię, chociaż nigdy nie wiadomo ;)

ocenił(a) serial na 7
zupazmajtek

juhu ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones