PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493528}

Maria Holic

6,6 451
ocen
6,6 10 1 451
Maria Holic
powrót do forum serialu Maria Holic

można się nieźle pośmiać, szczególnie podobają mi się teksty pokojówki :P

ocenił(a) serial na 7
zgadnij_kto5

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek. Teksty pokojówki naprawdę rozwalają na łopatki - zwłaszcza pod koniec odcinka. Zaraz obejrzę drugi i trzeci itd

ocenił(a) serial na 7
Martus_2

Po sześciu odcinkach mogę powiedzieć, że się rozkręca i nawet wciąga!:))

Yuzuki

Pod względem fabuły to nie jest jakieś wybitne dzieło, ale przyjemnie się ogląda. Kreska i animacja naprawdę na wysokim poziomie, sama jestem oczarowana openingiem, który powala dynamiką^.^
Za yuri nie zbyt przepadam, choć jak dla mnie MH to raczej parodia tego gatunku(pomimo, że orientacja seksualna głównej bohaterki jest aż nazbyt jasna, to jednak jakby nie było Maria to facet xD).

ocenił(a) serial na 7
kathi

Jak dla mnie to zapowiada się na shoujo, wszystko na to wskazuje xD Poza tym Maria Holic to chyba shoujo-ai a nie yuri, nie ma scen erotycznych przecież(na szczęście xD)

Yuzuki

ja tam się nie znam za bardzo na gatunkach anime, ale yuri to na pewno nie jest, bo (jak już to było napisane) Maria jest facetem :P

zgadnij_kto5

Jak dla mnie parodia yuri z elementami shoujo i shoujo-ai ^.^ O.o Ale chyba w nie każdym yuri są sceny erotyczne tak samo jak nie ma ich w każdym yaoi xD Ale mogę się mylić specjalistką w tych gatunkach nie jestem :P

ocenił(a) serial na 7
kathi

w każdym yaoi są sceny erotyczne - tym się ten gatunek różni od shounen-ai. Tak samo jest z yuri i shoujo-ai. Dla mnie to też jest parodia yuri. A ponieważ Kanako ma taka obsesję na punkcie dziewczyn i śni jej się yuri love - to jest to też shounen-ai.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones