PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493528}

Maria Holic

6,6 451
ocen
6,6 10 1 451
Maria Holic
powrót do forum serialu Maria Holic

tylko nie bijcie ;)

ocenił(a) serial na 4

Pewnie zostanę za to zlinczowana, bo widzę, że są tu same pozytywne opinie... Ale cóż... każdy ma prawo do własnego zdania... a moim zdaniem, Maria Holic było najsłabszym anime, jakie ostatnio widziałam. Nie dość, że brakuje konkretnego końca, a drugi sezon równie dobrze może okazać się pobożnym życzeniem, to na dodatek każdy odcinek wydawał się mi pogrążać w coraz większym bezsensie. Rozumiem, że to komedia i fakt... humor momentami był całkiem, całkiem, ale naprawdę nie przemówiło to do mnie nic a nic. Kreska wybitna, forma też ponad przeciętną, ale treść... to po prostu nie mój świat. Stąd słaba ocena... chociaż po zastanowieniu i tak poprawiłam...

Lilith_Flame

To nie jest tylko komedia, anime jest jedną wielka satyrą i parodią serii Shoujo-ai/yuri. Serii które opowiadają o szkolnej lesbijskiej miłości między uczennicami szkół katolickich. Sam też nie mogłem długo się połapać co ja właściwie oglądam i nie rozumiałem gagów które obśmiewały sterotypy i cliche znane z yuri. Seria w pewnym stopniu traci ciągłość fabularną i zaczyna śmiać się sama z siebie, wszystko byleby tylko pokazać więcej absurdów i szaleństwa. A jeśli chodzi o drugie sezon....to ten już dawno powstał http://anime.tanuki.pl/strony/anime/3620-maria-holic-alive/rec/2018

ocenił(a) serial na 2
Lilith_Flame

Ja się z Tobą zgadzam - totalne dno i wodorosty, a fabuła zakręcona jak ruski termos. Nie mam ochoty oglądać drugiego sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones