PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140972}

Maria

María de nadie
7,2 172
oceny
7,2 10 1 172
Maria
powrót do forum serialu Maria

Maria był moją pierwszą telenowelą, którą obejrzałam.To było w 1993r,a ja miałam wtedy dziesięć lat.Od razu zakochałam się w Marii i Juanie Carlosie.Grecia była przepiękna,a Jorge nieziemsko przystojny.Od zakończenia tego serialu minęło już 25 lat,a ja widziałam wiele telenowel.Jednak to Maria zajmuje pierwsze miejsce w moim sercu.Mam nadzieję,że wkrótce Maria zagości ponownie w naszych telewizorach. Mam prośbę do stacji Novela Tv,by wyemitowała Marię i inne telenowele z Grecją Colmenares.

ocenił(a) serial na 10
topacio

byloby super jakby znow puscil Marie albo jakby chociaz byly by odcinki po polsku gdzies do obejrzenia...kojarzy Pani taki moment w Mari lub Manueli ,że głowny bohater jak rozmyślał nad Grecia Colmenares leciała w tle muzyka z saksofonem ?

ElenaSvarowska

Witam.Wydaje mi się, że chodzi Pani o scenę z Marii.Juan Carlos dał Marii pozytywkę.Ona słuchała jej w swoim pokoju ,a On rozmyślał o Niej...Nie jestem pewna czy akurat chodzi Pani o tą scenę. Muszę zajrzeć na You Tube i trochę sobie poprzypominać.Jestem wielką fanką Marii i Manueli.Uwielbiam też tytułowe piosenki tych telenowel. Często do nich wracam.Bardzo miło wspominam rok 93/94,kiedy to z wielką niecierpliwością czekałam na kolejny odcinek Marii i Manueli.Serdecznie pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones