PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838821}
7,0 7 633
oceny
7,0 10 1 7633
Marianne
powrót do forum serialu Marianne

Tak jak lubię horrory, tak jak lubię ten dreszczyk tak tutaj robiłem sobie czasem przerwę. To jest mocne. Jedno z mocniejszych jakie widziałem. Może potęguje to fakt oglądania za słuchawkami, samotnie i w ciemności i skupieniu ale nie raz tak oglądałem i nie miałem takich odczuć. Strach.

ocenił(a) serial na 1
Janel

Jak to jest mocne to ja jestem święty

ocenił(a) serial na 3
Janel

I Ty tak na serio?

ocenił(a) serial na 10
maisie

Jak najbardziej. Post pisałem po jakiś 4 odcinkach. Później było troszkę słabiej. Jednak to, że miałem cały czas uczucie strachu (może z wyjątkiem ostatniego odcinka) zasługuje na to by ten serial ocenić wysoko. Mało co mnie straszy w kinie czy w tv. Tutaj że słuchawkami na uszach i oglądanie w ciemności (jak w przypadku horrorów mam w zwyczaju) dało piękny efekt.

ocenił(a) serial na 8
Janel

Początek jest przerażający i bardzo creepy, potem to trochę łagodnieje ale dalej są momenty. To jest horror we właściwym rozumieniu horroru. Nie przegina ani w stronę slashera bryzgającego krwią, ani bajek o duchach w prześcieradłach, które poruszają krzesłami.

Mehoweck

Dokładnie, dotknąłeś istoty rzeczy. Moim zdaniem serial jest niezły. Taki straszny jaki ma być. Bez przesady w żadną stronę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones