PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671821}

Marvel Avengers: Zjednoczeni

Marvel's Avengers Assemble
6,7 1 572
oceny
6,7 10 1 1572
Marvel Avengers: Zjednoczeni
powrót do forum serialu Marvel Avengers: Zjednoczeni

Dlatego, że powstał Mega Spider-Man, a on w ogóle nie był powiązany z A:EMH. Więc trzeba było usunąć AEMH i dać nowych Avengers.

ocenił(a) serial na 5
LordVader345

Mega Spider-man to tak naprawdę Ultimate Spider-man. Świat Ultimate Marvel i klasyka (Potęga i moc) nie pasowały do siebie.
Usunęli Stary serial, żeby zrobić miejsce tej parodii najsłynniejszej Marvelowskiej grupy superbohaterów.

ocenił(a) serial na 5
Deathstroke_filmweb

Ich zdaniem, tak jest lepiej, ale wolałem Potęgę i moc.

Deathstroke_filmweb

Ja też. Ale mega spider-man jest ok. Hulki agenci miazgi ujdzie, avengers zjednoczeni-na początku ujdzie ale 2 sezoon jest niezły. Za to trzeci pójdzie w stronę Avengers Potęga i Moc-będzie Black Panther,Ms.Marvel i Captain Marvel(kolejne dziewczyny w składzie :) )
Poza tym, poe koniec 3 sezonu ma być Civil War i wiadomo co się wydarzy...


W Ultimate Spider-Man season 4 będzie Octopus.. ALE Z SUPERIOR SPIDER-MANA! TO NIE WRÓŻY NIC DOBRZE...


Mam nadzieję, że odcinek o tej przemianie zajmie 4 odcinki i wszyscy bohaterowie marvela będą starali mu pomóc.

ocenił(a) serial na 7
LordVader345

Chcą w Ultimate zrobić Octopusa Spider-Mana..........no nieźle,a ja myślałem że go zabiją

roman876

To tylko moja teoria. Zapewne z nim tak zrobią, no ale to serial dla dzieci. Watpię żeby tak zrobili, mogliby ale tylko na kilka odcinków.

ocenił(a) serial na 7
LordVader345

No,ale superior Spider-Man nie jest aż tak brutalnym komiksem(przynajmniej dla mnie)więc nie widzę problemu gdyby tak zrobili chociaż wątpię to nie Ultimate

Deathstroke_filmweb

Aha, i Zjednoczeni TO NIE JEST SEQUEL POTĘGA I MOC! Niby tak-rozdzielenie Avengers,Molecule kid itd. Ale Falcon jest młodszy,Hulk zachowuje się jakby pierwszy raz był Mścicielem,nie ma żadnego wspomnienia o Pymie(a pojawia się Scott)... Takich powodów jest ze sto dwadzieścia.

ocenił(a) serial na 5
LordVader345

Wiem, że to nie sequel. To historia Avengers od początku. A obecnych seriali nie śledzę, bo jakoś do mnie nie przemawiają. C.zasem jakieś żarty mnie rozbawią. Nie żebym się w to jakoś specjalnie angażował. Dla mnie to takie przerywniki między filmami, które z kolei też nie są czasem zbyt poważne.

Deathstroke_filmweb

wiesz że 3 sezon przypomina potęgę i moc? Sam serial staje się nieco mroczniejszy.

SPOIELRY!

Ultron powraca, a w serialu pojawią się:
-Black Panther
-Ms. Marvel
-Captain Marvel
-Vision

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Deathstroke_filmweb

Do tego dojdzie jeszcze kang inhumans i zemo

LordVader345

Dlaczego u nas nie puścili z dubbem ostatnich odcinków 4 sezonu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones