PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036765}

Matylda

7,2 527
ocen
7,2 10 1 527
Matylda
powrót do forum serialu Matylda

"Dwa dni pomieszkał i juz sie zakochał.."
Ten serial, a szczególnie wątek Matyldy i doktora to chamskie drwiny z umysłów widzów! Doktorek, trochę ponad trzydziestkę, w głębokiej żałobie po żonie spotyka niezbyt urodziwą nastolatkę (17) i bez jakichkolwiek podstaw przy drugim spotkaniu, na przyjęciu u ciotki wyznaje miłość , którą zresztą nieopierzona dziewczyna cudownie odwzajemnia. No ludzie! A im dalej tym gorzej. Jest nawet netfliksowy czworokącik gdzie nikomu z nich nie przeszkadza że robią sobie popołudniowe wymiany partnerów. To takie światowe.. i to w imię wielkiej miłości i walki ze złem.
Intrygi trzeciorzędne, matka przy zdrowych zmysłach bezwolnie w szpitalu dla obłąkanych ponad 10 lat i nie próbowała nawet ciec albo chociaz skontaktować się z nikim. Czekała na żonę Maurycego.. Ojciec uciekł z obozu i szczęśliwie pokonał sam Sybir i szczęśliwie dotarł do domu :)
NIE!
Rada dla twórców: w trybie natychmiastowym oddalić scenarzystę. Porażka!

ocenił(a) serial na 5
dorcus

Z ust mi to wyjęłaś! Ja bym tych scenarzystów wywaliła na bruk. Tak gównianego scenariusza to nawet w meksykańskich telenowelach nie uświadczyłam. Poza tym, zachowania Matyldy i doktorka (granych zresztą przez słabych aktorów, szczególnie gość grający doktora jest drętwy jak drewno) są w ogóle niezgodne z epoką. I jeszcze w opisie serialu na stronie TVP jest napisane, że serial ma "walory historyczne i edukacyjne". Ręce opadają. Jestem ciekawa, czy scenarzyści mają widzów za niedorozwiniętych idiotów. I pomyśleć, że oni napisali ten scenariusz z pieniędzy z naszego abonamentu ...

milosniczkafilmow

..."Jestem ciekawa, czy scenarzyści mają widzów za niedorozwiniętych idiotów"... - Tak , mają nas za idiotów. Sam Mrożek napisał że większość jest głupia.

ocenił(a) serial na 5
Amfios

To smutne ...

dorcus

Uciec? Matka Matyldy sama się w tym wariatkowie zamknęła

dorcus

Uściślijmy, że z Syberii pod Lublin wrócił w kilka tygodni. W XIX wieku, będąc zbiegiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones