PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785072}

Meandry uczuć

Cesur Ve Güzel
7,5 621
ocen
7,5 10 1 621
Meandry uczuć
powrót do forum serialu Meandry uczuć

Rany boskie co za facet ! Co za mężczyzna ! Oniemiałam gdy Go tylko zobaczyłam.... jest tak męski i charyzmatyczny, że poraża. Nie można od niego oderwać wzroku. Boże....Ten mężczyzna to dar niebios. Jest po prostu cudowny ! Mega przystojny, silny, wysoki.... no i te jego OCZY....Można w nich zatonąć. Oglądałam już film Meandry uczuć i serdecznie go polecam. Aktorzy są świetnie dobrani, główna para jest po prostu CUDOWNA !!! Piękna ! Najlepszy turecki serial jaki widziałam. Serdecznie go polecam ! Nie pożałujecie ! No i te plenery- są bajeczne.

Elwirka10

W pełni się z Tobą zgadzam. Tez polecam ten serial, bo jest naprawdę świetny. Moja mama oszalała na punkcie tego faceta - Cesura :) tym bardziej, że ma tu świetną rolę. Jest prawdziwym facetem, a nie ciepłe kluchy jak to bywa w innych serialach.

ocenił(a) serial na 8
Elwirka10

zgadzam się z Wami dziewczyny!! jest boski a w tych jego oczach można utonąć!! :) serial tez świetny :)

fiolka872

Jak na razie film się dopiero rozkręca, Cesur & Suhan też. Dalej to się dopiero będzie działo, gorąca polecam :)

ocenił(a) serial na 5
sandia23

Ile odcinków liczy ten serial w polskiej wersji ?

AnkaJ_3

chyba 101, ale nie jestem pewna :)

sandia23

No właśnie jak to jest - TVP podaje że jest 101, filmweb że 32?

Lukasz_Lll

W oryginale jeden odcinek trwa dwie godziny, u nas zrobili z tego trzy odcinki :)

sandia23

A, no to wszystko jasne ;)

Lukasz_Lll

w TVP odciniki trwaja nie całą godzinę na Filmweb podali epizody ktore trwaja ponad 2 godz dlatego ta różnica :) polecam na YOUTUBE jest cały serial z napisami PL wystarczy wpisac Meandry uczuc epizode 1... itd ja ogladnełam w TVP i juz musiałam wiedzieć co dalej :) CEZUR -BOSKI !!! nie mozna oderwac wzroku

Elwirka10

Oj taaak:) jak nie lubię brodaczy i zamotanych kitek na głowie tak Cesur bije na głowę... przeszywajace spojrzenir i ten kolor oczu.... to jego naturalny taki niebieski odcień? Uwielbiam ten serial - nie tylko przez głównego bohatera - fajny jest tez wątek kryminalny co mi akurat super pasuje bo lubię ten rodzaj kina . Piękne wnętrza, stylizacje ubioru głównych postaci! brawo dla tego kto to wszystko wymyśla . Śmiejemy się z mężem bo ja oglądam żeby popatrzeć na Cesura a mąż żeby popatrzeć na Banu ( nie wiem jak to się pisze dokładnie) w każdym razie Ruda się podoba - piękna kobieta piękne włosy dobrze ubrana .. ahh aż miło się ogląda

allegroasiawroc23

Ja jako facet również oglądam tylko ze względu na rudą. Piękna aktorka, te jej ruchy mowa. Umie bardzo dobrze grać. Co do serialu bardzo piękne widoki krajobrazu jak i wnętrza domu.

Elwirka10

Tuba jest niezła! w jej wspinialych krótkich, kruczo- czarnych włosach i bardzo atrakcyjnej i przyciągającej wzrok twarzy można się zakochać. Serialu nie oglądam ale jak ją widzę to od razu wzbudza się we pożądanie i nie mogę czasami zmienić kanału. Jak któraś jest do niej podobna, to mogłbym "zdziałać" co nieco :)

Thrasher_09

Ja się wypowiem jak kobieta. Serial nie zły. Ale czy najlepszy serial turecki? Niem. Obejrzę więcej odcinków to powiem. Ale jak na razie, moja opinia jest taka, że widziałam lepsze "Wspaniałe stulcie", "Ezel", "Karadayi", "Grzech Fatmagul".. Co do Kivanca, aktora grającego Cesura, to się zgadzam jest przystojny, ma ładne oczy i przede wszystkim świetną klatę ;) Co można było zauważyć w dzisiejszym odcinku, podczas scen w saunie i na basenie. Ale uważam, że w tym serialu akurat wygląda kiepsko. Ma stanowczo za długie włosy, i za długą brodę, postarzają go. W chwili w której grał w tym serialu, miał 33 lata a wygląda w nim, na starszego.

ocenił(a) serial na 9
Elwirka10

Jest cudowny!!!! Prawdziwy facet, męski pod każdym względem. A te oczy.... uwielbiam

Elwirka10

Polecam z tym aktorem serial IMPERIUM MIŁOŚCI w polskiej wersji, w oryginale Kurt Seyit ve Şura. Fajny serial z Kıvançem w roli głównej a co ciekawe oparty na faktach na podstawie książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones